تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۸ کد مطلب 109282

۴ کشته و ۲۶ مجروح در‌تصادف اتوبوس ولوو

رییس پلیس‌راه راهور ناجا جزئیات تصادف مرگبار اتوبوس ولوو را در بجنورد اعلام کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایلنا، سرهنگ حمیدی افزود: حوالی ساعت ۱۵ دیروز در کیلومتر ۵۳ محور اسفراین-بجنورد استان خراسان‌شمالی بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس ولوو با پراید و عابر پیاده ۴ تن کشته و ۲۶ تن مجروح […]

رییس پلیس‌راه راهور ناجا جزئیات تصادف مرگبار اتوبوس ولوو را در بجنورد اعلام کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایلنا، سرهنگ حمیدی افزود: حوالی ساعت ۱۵ دیروز در کیلومتر ۵۳ محور اسفراین-بجنورد استان خراسان‌شمالی بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس ولوو با پراید و عابر پیاده ۴ تن کشته و ۲۶ تن مجروح شدند.

وی با اشاره به اینکه یک نفر از کشته‌ها متعلق به اتوبوس و ۲ تن متعلق به پراید بودند، افزود: در این حادثه یکی از عوامل راهداری نیز در محل کشته شد.

رییس پلیس‌راه راهور ناجا با تاکید بر اینکه محور فوق در حال اجرای عملیات راه‌سازی بوده، گفت: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد علت حادثه نقص‌فنی در سیستم ترمز اتوبوس بوده است.

وی با بیان اینکه اتوبوس با ۳۰ مسافر از زاهدان به سمت گرگان در حال حرکت بوده، افزود: این اتوبوس پس از تصادف روی سقف واژگون شده و همین امر موجب شده ۲۶ سرنشین آن نیز به صورت سطحی و غیرسطحی مجروح شوند.

به گفته رییس پلیس‌راه راهور ناجا این اتوبوس متعلق به تعاونی آریاسفر آسیا در زاهدان بوده است.

وی خاطرنشان کرد: کارشناسان پلیس‌راه در حال بررسی تکمیلی علت این حادثه هستند و قطعا در صورت احراز هر گونه قصور با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: