تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۹ کد مطلب 109294

خسارت۳۰۰هزاردلاری کی‌روش‌ به‌فدراسیون‌

امید جمالی سرپرست امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال در خصوص اختلافات اخیر سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با مسئولان مرکز ایفمارک اظهار داشت: همانطور که کارشناسان این مسائل اعلام کرده‌اند، نمی‌شود این مرکز را در اختیار یک گروه خاص مانند تیم ملی گذاشت. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تابناک ورزشی، وی ادامه داد: تا آنجا […]

امید جمالی سرپرست امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال در خصوص اختلافات اخیر سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با مسئولان مرکز ایفمارک اظهار داشت: همانطور که کارشناسان این مسائل اعلام کرده‌اند، نمی‌شود این مرکز را در اختیار یک گروه خاص مانند تیم ملی گذاشت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تابناک ورزشی، وی ادامه داد: تا آنجا که می‌دانم اگر مرکز پزشکی را اختصاصی کرده و در اختیار گروه خاصی که کارلوس کی‌روش خواهان آن است بگذاریم، فیفا مجوز را باطل می‌کند.

سرپرست امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال تصریح کرد: مجوزی که اکثر کشورهای عربی مانند عربستان و امارات دنبالش هستند و برای ساخت آن ۳۰۰ هزار دلار هزینه شده است. اگر مجوز از دست برود هزینه صرف شده به هدر می‌رود و ضرر غیر قابل جبرانی به فوتبال ما وارد می‌شود.

فدراسیون بین المللی فوتبال برای ساخت و تکمیل این مرکز ۵۰۰هزار دلار کمک ارزی کرده است که گفته می شود در صورت لغو مجوز این مبلغ نیز باید به حساب فیفا عودت داده شود که در آن صورت از محل طلب انباشته فدراسیون در زوریخ برداشت خواهد شد!

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: