تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۵ کد مطلب 109298

سقوط هواپیمای مسافربری مصری با ۶۰ مسافر

منابع مصری ساعتی پیش از ناپدید شدن یک فروند هواپیمای ایرباس مدل A320 خطوط هوایی اجیپت ایرلاینز پس از ورود به حریم هوایی این کشور خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- منابع مصری ساعتی پیش از ناپدید شدن یک فروند هواپیمای ایرباس مدل A320 خطوط هوایی اجیپت ایرلاینز پس از ورود به حریم هوایی این […]

منابع مصری ساعتی پیش از ناپدید شدن یک فروند هواپیمای ایرباس مدل A320 خطوط هوایی اجیپت ایرلاینز پس از ورود به حریم هوایی این کشور خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- منابع مصری ساعتی پیش از ناپدید شدن یک فروند هواپیمای ایرباس مدل A320 خطوط هوایی اجیپت ایرلاینز پس از ورود به حریم هوایی این کشور خبر داده اند.

سقوط هواپیمای مسافربری مصری

بنابر این گزارش، هواپیمای ایرباس حامل ۶۹ مسافر که ساعت ۱۱٫۰۰ به وقت محلی از پاریس پایتخت فرانسه به مقصد قاهره در حال پرواز بود دقایقی پس از ورود به آسمان مصر از صفحه رادار محو شده است. گفته می شود محل سقوط هواپیما احتمالا در ساحل دریای سرخ می باشد. نیروهای ارتش و پلیس مصر جستجوی گسترده هوایی برای شناسایی محل سقوط این هواپیما آغاز کرده اند. لازم به ذکر است که این دومین حادثه سقوط هواپیما در مصر طی ماههای اخیر می باشد. در حادثه سقوط یک فروند هواپیمای روسی در شرم الشیخ مصر بیش از ۱۰۰ توریست روسی و اروپایی چان خود را از دست داده بودند. شاخه مصر گروه تروریستی تکفیری داعش مسئولیت انفجار در این هواپیما را بر عهده گرفته بود.

سقوط هواپیمای مسافربری مصری با 60 مسافر

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: