تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۳ کد مطلب 109301

تروریستها سرباز مجروح ارتش سوریه را به تانک بستند+عکس

انتشار تصاویری از بسته شدن یک سرباز مجروح ارتش سوریه توسط تروریستهای تکفیری میانه روی ارتش آزاد در منطقه «خان الشیح» واقع در غوطه غربی دمشق پایتخت این کشور با موجی از واکنشهای منفی رسانه ای مواجه شده است. گروه بین الملل مشرق- انتشار تصاویری از بسته شدن یک سرباز مجروح ارتش سوریه توسط تروریستهای تکفیری […]

انتشار تصاویری از بسته شدن یک سرباز مجروح ارتش سوریه توسط تروریستهای تکفیری میانه روی ارتش آزاد در منطقه «خان الشیح» واقع در غوطه غربی دمشق پایتخت این کشور با موجی از واکنشهای منفی رسانه ای مواجه شده است.

گروه بین الملل مشرق- انتشار تصاویری از بسته شدن یک سرباز مجروح ارتش سوریه توسط تروریستهای تکفیری میانه روی ارتش آزاد در منطقه “خان الشیح” واقع در غوطه غربی دمشق پایتخت این کشور با موجی از واکنشهای منفی رسانه ای مواجه شده است.

تروریستها سرباز مجروح ارتش سوریه را به تانک بستند+عکس

بنابر این گزارش، در تصاویر منتشر شده یک سرباز ارتش سوریه پس از مجروح شدن در نبردهای منطقه خان الشیخ غوطه غربی دمشق توسط تروریستهای گروه ارتش آزاد به اسارت در آمده و وی را با برانکارد به لوله تانک بسته و در شهرک داریای تحت اشغال خود به نمایش می گذارند. شور و شعف ساکنین منطقه داریا و تروریستهای ارتش آزاد از این اقدام وحشیانه و غیر انسانی نماینگر اوج سقوط و انحطاط اخلاقی این گروه تکفیری و حامیان آن می باشد. برخوردهای وحشیانه تروریستهای ارتش دآزاد و ائتلاف آنها با شبکه تروریستی تکفیری بین المللی القاعده در کلیه جبهه های سوریه از ابتدای بحران در حالی است که برخی دولتهای منطقه ای و فرامنطقه ای همچون “امارات، ترکیه، عربستان سعودی، قطر، اردن، آمریکا، انگلیس و فرانسه از این گروه بعنوان گروهی معتدل! و میانه رو! یاد کرده و سالیانه میلیاردها دلار تسلیحات در اختیار آن می گذارند.

تروریستها سرباز مجروح ارتش سوریه را به تانک بستند+عکس
تروریستها سرباز مجروح ارتش سوریه را به تانک بستند+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: