تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۷ کد مطلب 109309

از رهبرانقلاب خواستم خطبه عقدم را بخوانند

نفر اول رشته حفظ کل قران در سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم گفت: در دیدار امروز با رهبر انقلاب از ایشان خواستم تا خطبه عقدم را بخوانند و معظم له با درخواستم موافقت کردند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مجتبی فرد فانی نفر اول رشته حفظ کل قران در سی و سومین دوره […]

نفر اول رشته حفظ کل قران در سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم گفت: در دیدار امروز با رهبر انقلاب از ایشان خواستم تا خطبه عقدم را بخوانند و معظم له با درخواستم موافقت کردند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مجتبی فرد فانی نفر اول رشته حفظ کل قران در سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در گفتگو با خبرگزاری دانشجو دیدار با رهبرانقلاب و قرائت در محضر ایشان را خوب توصیف کرد و گفت: در این دیدار آیات متناست با ایام را انتخاب و قرائت کردم.

وی در پاسخ به این سئوال که پس از قرائت، وقتی به محضر رهبرانقلاب شرفیاب شدید چه مکالماتی بین شما و ایشان رد و بدل شد افزود: من در این گفتگو از ایشان خواستم در این مدتی که در تهران هستم خطبه عقدم را بخوانند و معظم له با درخواستم موافقت کردند.

این حافظ کل قرآن اضافه کرد: من همچنین از ایشان طلب یک انگشتر به عنوان هدیه کردم که ایشان با این درخواستم هم موافقت کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: