تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۸ کد مطلب 109322

وزیر راه و شهرسازی: سفره مسکن‌مهر را جمع می‌کنیم!

برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا نهادهایی به نام نهاد لیزینگ در حوزه سرمایه‌گذاری حمل‌ونقل ریلی ایران پایه‌ریزی شود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، وطن امروز نوشت: عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از چهارمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی نهادهای لیزینگ در سرمایه‌گذاری حوزه حمل‌ونقل ریلی ایران خبر داد و البته گفت […]

برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا نهادهایی به نام نهاد لیزینگ در حوزه سرمایه‌گذاری حمل‌ونقل ریلی ایران پایه‌ریزی شود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، وطن امروز نوشت: عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از چهارمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی نهادهای لیزینگ در سرمایه‌گذاری حوزه حمل‌ونقل ریلی ایران خبر داد و البته گفت که سفره مسکن‌مهر را جمع می‌کنیم. 

وی همچنین درباره ارائه واحدهای مسکن‌مهر اظهار داشت: یک میلیون و ۸۵۰ هزار واحد مسکن‌مهر واگذار شده است و فقط حدود ۳۵۰ هزار واحد داریم که ان‌شاءالله در حال جمع‌آوری است، تا این سفره جمع شود. 

آخوندی با بیان اینکه مساله مهم در توسعه صنعت ریلی کشور عرصه تأمین مالی است، گفت: شرکت‌های خارجی در صنعت ریلی به دنبال اجاره و اجاره‌ به شرط تملیک هستند. 

وی اضافه کرد: با خارجی‌ها برای گرفتن پیشنهاداتی صحبت‌هایی داشته‌ایم و با توجه به اینکه مجلس صندوق توسعه حمل‌ونقل را تصویب کرده است شاید بتوانیم نهاد لیزینگ در حوزه ریل در ایران پایه‌گذاری کنیم. این اظهارنظر آخوندی در حالی صورت می‌گیرد که وعده‌های این وزارتخانه برای افتتاح واحدهای مسکن مهر پس از اعلام لغو می‌شود و متقاضیان همچنان منتظرند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: