تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۱ کد مطلب 109375

تحریم‌ اروپا علیه روسیه تمدید‌می‌شود

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه مسکو، احتمالا تابستان امسال تمدید می‌شود. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که تحریم‌های اروپا علیه روسیه تابستان امسال بعد از ماه ژوئیه تمدید می‌شود. موگرینی در گفت‌وگو با […]

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه مسکو، احتمالا تابستان امسال تمدید می‌شود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که تحریم‌های اروپا علیه روسیه تابستان امسال بعد از ماه ژوئیه تمدید می‌شود.

موگرینی در گفت‌وگو با روزنامه آلمانی «دی ولت» تصریح کرد که لغو تحریم‌های روسیه به اجرای کامل توافقات صلح مینسک درباره اوکراین بستگی دارد.

تحریم‌های اروپا علیه روسیه در ماه ژوئیه منقضی می‌شود و موگرینی در خصوص احتمال لغو این تحریم‌ها گفت که هنوز اجرای کامل توافقات صلح مینسک صورت نگرفته و احتمالاً تحریم‌های اروپا علیه روسیه تمدید می‌شود.

آمریکا، اتحادیه اروپا و برخی از همپیمانان آنها بعد از الحاق «کریمه» به روسیه، چندین دور تحریم علیه بخش‌های کلیدی اقتصاد روسیه و همچنین شماری از افراد و نهادهای این کشور تحمیل و مسکو را به مداخله در درگیری‌های کی‌یف و استقلال‌طلبان شرق اوکراین متهم کرده‌اند.

روسیه به طور مداوم تمامی این اتهامات را رد کرده و هشدار داده که تحریم‌های غرب غیرسازنده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: