تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۶ کد مطلب 109386

خبر گروگان‌گیری در کرج کذب است

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی البرز با بیان اینکه خبر گروگان گیری در کرج کذب است، گفت: این خبر برای بهمن ماه سال گذشته بوده و در حوزه استحفاظی تهران به وقوع پیوسته است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سرهنگ سیدمحمد رضا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، در مورد خبر دیروز یکی از رسانه‌های […]

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی البرز با بیان اینکه خبر گروگان گیری در کرج کذب است، گفت: این خبر برای بهمن ماه سال گذشته بوده و در حوزه استحفاظی تهران به وقوع پیوسته است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سرهنگ سیدمحمد رضا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، در مورد خبر دیروز یکی از رسانه‌های درباره یک مورد گروگان‌گیری در شهر کرج اظهار داشت: هیچ موردی از گروگان‌گیری در کرج در روزهای گذشته وجود نداشته و خبری که دیروز از سوی برخی رسانه‌ها مبنی بر گروگان‌گیری در کرج منتشر شده بود کذب است.

وی افزود: با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شده که یک گروگان‌گیری خانوادگی در بهمن ماه سال گذشته در تهران اتفاق افتاده که پلیس بلافاصله متهمان را دستگیر و در تحقیقات مشخص شده که این موضوع بر اثر اختلافات خانوادگی بوده است.

معاون اجتماعی پلیس البرز با تکذیب هر گونه گروگان‌گیری در استان البرز گفت: یکی از همدستان گروگان‌گیر سال گذشته  تهران طی چند روز گذشته در کرج توسط نیروی انتظامی دستگیر شده است.

وی با بیان اینکه لازم است رسانه‌ها جهت اطمینان از صحت خبر از منابع رسمی اقدام کنند گفت: این موضوع با عنوان گروگان‌گیری عجیب در کرج حتی از طریق تلویزیون نیز پخش شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: