تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۸ کد مطلب 109404

نذری که قربانی حضرت زینب(س) شد

شهید رضا کارگربرزی از جمله شهدای مدافع حرم است که با داشتن سه مدرک کارشناسی حضور در جبهه مقاومت اسلامی را در اولیت اهداف خود قرار داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، انجمن پیشکسوتان سپاس در راستای برگزاری دومین جشنواره فرهنگی هنری چشمان آسمانی انقلاب اسلامی متنی را در مورد زندگی‌نامه یکی […]

شهید رضا کارگربرزی از جمله شهدای مدافع حرم است که با داشتن سه مدرک کارشناسی حضور در جبهه مقاومت اسلامی را در اولیت اهداف خود قرار داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، انجمن پیشکسوتان سپاس در راستای برگزاری دومین جشنواره فرهنگی هنری چشمان آسمانی انقلاب اسلامی متنی را در مورد زندگی‌نامه یکی از شهدای مدافع حرم به شرح زیر منتشر کرده است.

«مهندس رضا کارگر برزی از شهدای بیداری اسلامی و مدافع حرم است که در رسانه‌ها شهادتش به طور رسمی اعلام شده است. این شهید متولد مرداد ماه سال ۱۳۵۸ و دارای دو فرزند به نام‌های «محمدمهدی» و «محمدحسین» است. رضا دارای سه لیسانس و با کسب رتبه اول در فوق لیسانس رشته نظامی، در دانشگاه امام حسین (ع) قبول شد.

راضیه عظیمی مادر این شهید در سخانی گفته است: اگر چند بار دیگر هم پسرم از من اجازه رفتن به سوریه را می گرفت؛ من مخالفتی نداشتم. او برای هدف بزرگی رفت و آن هم دفاع از حریم آل الله و کمک به مردم بوده است.

همچنین پدر این شهید مدافع حرم معتقد است: پسرم برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) و کمک مردم سوریه به این مأموریت رفت و اگر شهدا نبودند دشمن تا مرزهای ما هم می‌آمد. رضا همیشه فکر و ذکرش دفاع از حرم ائمه (ع) بوده است.

وی در مورد نذری که در بچگی برای شهید کرده بود؛ گفت: رضا ۱۵ سال داشت که یک مریضی به نام «گلینباره» یعنی فلج یا شلی یکباره عضلات می‌گیرد. من او را نذر حضرت زینب(س) کردم و این پسر که تا کمر فلج شده بود، شفا گرفت.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: