تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۰ کد مطلب 109423

مشاور پوتین: یک سامانه عملیاتی اس ۳۰۰ در ایران است

مشاور رئیس‌جمهور روسیه در امور دفاعی می‌گوید که تاکنون یک سامانه عملیاتی اس ۳۰۰ به ایران تحویل داده شده و چند تای دیگر تا پایان سال جاری میلادی تحویل داده می‌شود. به گزارش مشرق، مشاور رئیس‌جمهور روسیه در امور دفاعی، امروز پنجشنبه درباره روند تحویل سامانه دفاعی موشکی اس ۳۰۰ به ایران اظهارنظر کرد. به […]

مشاور رئیس‌جمهور روسیه در امور دفاعی می‌گوید که تاکنون یک سامانه عملیاتی اس ۳۰۰ به ایران تحویل داده شده و چند تای دیگر تا پایان سال جاری میلادی تحویل داده می‌شود.

مشاور پوتین: یک سامانه عملیاتی اس ۳۰۰ در ایران استبه گزارش مشرق، مشاور رئیس‌جمهور روسیه در امور دفاعی، امروز پنجشنبه درباره روند تحویل سامانه دفاعی موشکی اس ۳۰۰ به ایران اظهارنظر کرد.

به گزارش خبرگزاری اینترفکس روسیه، مشاور رئیس‌جمهور روسیه در امور دفاعی روز پنجشنبه در اظهاراتی تاکید کرد که تاکنون حدود یک سامانه عملیاتی اس ۳۰۰ به ایران تحوبل داده شده است.

ولادیمیر کوژین همچنین گفت که چندین سامانه عملیاتی دیگر اس ۳۰۰ تا پیش از پایان سال ۲۰۱۶، به ایران تحول داده می‌شود.

مشاور ولادیمیر پوتین درباره روند انصراف ایران از شکایتش درباره عدم اجرای قرارداد فروش سامانه اس ۳۰۰ هم تاکید کرد که «چارچوب زمانی» پس گرفتن این شکایت از روسیه هنوز نامشخص است.

او البته تاکید کرده که ایران اسناد مربوط به انصراف و پس گرفتن شکایت را به پاریس ارسال کرده و این روند در حال انجام شدن است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: