تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۹ کد مطلب 109431

کشته شدن ۹ نظامی در انفجاربغداد

منابع نظامی عراق از انفجار یک بمب کار گذاشته شده در جنوب بغداد و کشته شدن ۹ سرباز و زخمی شدن ۹ تن دیگر در جریان این حادثه، خبر دادند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، دو منبع در ارتش عراق اعلام کردند، روز چهارشنبه هنگام حمله نیروهای نظامی به منزلی در جنوب بغداد برای دستگیری افراد […]

منابع نظامی عراق از انفجار یک بمب کار گذاشته شده در جنوب بغداد و کشته شدن ۹ سرباز و زخمی شدن ۹ تن دیگر در جریان این حادثه، خبر دادند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، دو منبع در ارتش عراق اعلام کردند، روز چهارشنبه هنگام حمله نیروهای نظامی به منزلی در جنوب بغداد برای دستگیری افراد وابسته به گروه تروریستی داعش، یک بمب کارگذاشته در این منزل منفجر شد که در پی آن ۹ سرباز کشته و ۹ تن دیگر زخمی شدند.

این منابع افزودند، یگانی از ارتش در پی دریافت اطلاعاتی درباره نشست احتمالی سرکرده‌های برجسته داعش در منزلی در منطقه «اللطیفیه» در ۴۰ کیلومتری بغداد، وارد عمل شدند.

پایتخت عراق این روزها هم با بحران سیاسی و هم بحران امنیتی روبه‌رو است. طی دو هفته گذشته، در جریان حملات تروریستی به بغداد، که داعش مسئولیت آنها را برعهده گرفت، بیش از ۱۷۰ تن کشته شدند. در روز سه‌شنبه گذشته که خونین‌ترین روز بغداد در سال ۲۰۱۶ محسوب می‌شود، دست‌کم ۷۰ تن در انفجارهای داعش کشته شدند.

از سوی دیگر، منابعی اعلام کردند یک افسر ارتش در حادثه‌ای دیگر در اللطیفیه کشته و ۳ نظامی دیگر زخمی شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: