تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۹:۵۴ کد مطلب 109454

رئال در خطر از دست‌دادن ۵ عنوان قهرمانی در اروپا

باشگاه رئال‌مادرید در خطر از دست دادن پنج عنوان قهرمانی خود در اروپا است. به گزارش مشرق، در حالی که تیم فوتبال رئال‌مادرید خود را آماده رویارویی با اتلتیکومادرید می‌کند و به دنبال این است تا در فینال لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ ۲۸ مِی (۸ خرداد) در ورزشگاه سن‌سیرو با غلبه بر روخی‌بلانکو، یازدهمین […]

باشگاه رئال‌مادرید در خطر از دست دادن پنج عنوان قهرمانی خود در اروپا است.

به گزارش مشرق، در حالی که تیم فوتبال رئال‌مادرید خود را آماده رویارویی با اتلتیکومادرید می‌کند و به دنبال این است تا در فینال لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ ۲۸ مِی (۸ خرداد) در ورزشگاه سن‌سیرو با غلبه بر روخی‌بلانکو، یازدهمین قهرمانی خود در اروپا را جشن بگیرد، خبر می‌رسد که شاید پرافتخارترین تیم اروپا پنج عنوان قهرمانی‌اش را در قاره سبز از دست بدهد.

یکی از کاربران سایت «change.org» عریضه‌ای را تنظیم کرده و روی این سایت قرار داده است. این کاربر در این عریضه نوشته که پنج قهرمانی‌ که تیم اول شهر مادرید بین تاریخ‌های ۱۹۵۶ تا ۱۹۶۰ به دست آورده، نباید جزو قهرمانی‌‌های این تیم در بالاترین سطح مسابقات فوتبال باشگاهی اروپا لحاظ شود چون در فرمت کنونی لیگ قهرمانان اروپا نبوده است.

نکته جالب اینجاست که در ۶ روز بیش از ۵۴ هزار نفر زیر این عریضه را امضا و به نوعی موافقت خود را با این ادعا اعلام کرده‌اند. بعید به نظر می‌رسد اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) بخواهد به چنین اعتراضی توجه کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: