تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۰ کد مطلب 109470

بابک زنجانی در انفرادی است

رئیس سازمان زندان‌ها گفت: بابک زنجانی همچنان در انفرادی است ولی با برخی مقامات قضایی ملاقات‌های در رابطه با باز گردانده شدن پول‌هایش داشته است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها ، در مورد کاهش جمعیت کیفری در سال ۹۵ گفت: این مساله با جدیت پیگیری می‌شود. او […]

رئیس سازمان زندان‌ها گفت: بابک زنجانی همچنان در انفرادی است ولی با برخی مقامات قضایی ملاقات‌های در رابطه با باز گردانده شدن پول‌هایش داشته است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها ، در مورد کاهش جمعیت کیفری در سال ۹۵ گفت: این مساله با جدیت پیگیری می‌شود.

او گفت: شعار ما زندان پاک حق هر زندانی است. از تخلفات داخل زندان مانند ورود اشیا ممنوعه و مواد مخدر جلوگیری خواهد شد.

رئیس سازمان زندان‌ها تاکید کرد: متاسفانه علیرغم پیگیری‌ها اعتبار لازم برای تهیه بادی اسکنر نداشتیم، امیدواریم با کمک دولت و مجلس این مشکل حل شود.

او همچنین ابزار داشت: ما باید اشتغال را در زندان واقعی کنیم.

وی در خصوص اظهارات نسرین ستوده مبنی بر تلاش برای رهایی تعدادی از زندانیان محکوم به قصاص گفت: بدون هماهنگی با قوه قضائیه چنین امکانی وجود ندارد ضمن اینکه تاکنون چنین درخواستی نشده است.

جهانگیر در خصوص بابک زنجانی نیز گفت: او همچنان در انفرادی است ولی با برخی مقامات قضایی ملاقات‌های در رابطه با باز گردانده شدن پول‌هایش داشته است.

وی گفت: ما در تلاش هستیم بازدید نمایندگان مجلس و مسئولان کشوری را از زندان‌ها تسهیل کنیم تا اعتبارات لازم را در اختیار ما بگذارند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: