تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۳ کد مطلب 109472

حوزه موشکی بی‌صاحب نیست که بخواهند آن را با بتن پر کنند

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به برخی جوسازی‌ها در حوزه توان موشکی گفت: موشک‌های ایران بی‌صاحب نیست که برخی ببرند آنرا با بتن پر کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین طی سخنانی که عصر امروز در جشن سه‌سالگی «دکتر سلام» در سالن شهدای هفتم تیر تهران ارائه […]

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به برخی جوسازی‌ها در حوزه توان موشکی گفت: موشک‌های ایران بی‌صاحب نیست که برخی ببرند آنرا با بتن پر کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین طی سخنانی که عصر امروز در جشن سه‌سالگی «دکتر سلام» در سالن شهدای هفتم تیر تهران ارائه کرد، با اشاره به برخی جوسازی‌ها در حوزه توان موشکی گفت: موشک‌های ایران بی صاحب نیست که برخی ببرند آنرا با بتن پر کنند.

وی همچنین به موضوع دیدار فائزه هاشمی با برخی عناصر بهایی در کشور اشاره کرد و افزود: این بار رفتند با بهایی ها نشستند؛ جلسه بعد احتمالا می‌روند با همجنس بازها می‌نشینند.

وی قطع روابط مالدیو با ایران را «جوک سال» عنوان کرد و با کنایه به سیاست خارجی دولت، گفت: این جزیره که خودش در حال زیر آب رفتن است، ارتباطش با ما را قطع کرده حالا ما حتما انرژی هسته ای را برخواهیم گرداند اما در دولت آینده.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: