تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۱:۱۴ کد مطلب 109491

بازدید فرمانده ارتش آمریکا از عراق+عکس

همزمان با نزدیک شدن آغاز عملیات نظامی بازپس گیری و پاکسازی شهر فلوجه در استان غربی الانبار عراق از سوی نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق، منابع رسانه ای از ورورد جوزف دانفورد رییس ستاد مسترک ارتش آمریکا به پایتخت این کشور خبر دادند. گروه بین الملل مشرق- همزمان با نزدیک شدن آغاز عملیات نظامی بازپس […]

همزمان با نزدیک شدن آغاز عملیات نظامی بازپس گیری و پاکسازی شهر فلوجه در استان غربی الانبار عراق از سوی نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق، منابع رسانه ای از ورورد جوزف دانفورد رییس ستاد مسترک ارتش آمریکا به پایتخت این کشور خبر دادند.

گروه بین الملل مشرق- همزمان با نزدیک شدن آغاز عملیات نظامی بازپس گیری و پاکسازی شهر فلوجه در استان غربی الانبار عراق از سوی نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق، منابع رسانه ای از ورورد جوزف دانفورد رییس ستاد مسترک ارتش آمریکا به پایتخت این کشور خبر دادند.

بازدید فرمانده ارتش آمریکا از عراق+عکس

بنابر این گزارش، وی با حضور در دو پایگاه نظامی التاجی در شمال بغداد و الحبانیه در شرق شهر رمادی عراق از روند آموزش نیروای نظامی عراقی توسط مستشاران آمریکایی بازدید بعمل آورده است. با توجه به عدم اطلاع رسانی این سفر و دیدار پنهانی این ژنرال ارشد آمریکایی با برخی مقامات حکومتی، یک منبع در وزارت امور خارجه عراق که خواست نامش فاش نشود هدف اصلی دنفورد را ابلاغ پیام تهدید آمیز دولت آمریکا به حیدر العبادی نخست وزیر عراق مبنی بر توقف عملیات بازپس گیری شهر فلوجه از تروریستهای تکفیری داعش بوده است.

بازدید فرمانده ارتش آمریکا از عراق+عکس
بازدید فرمانده ارتش آمریکا از عراق+عکس
بازدید فرمانده ارتش آمریکا از عراق+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: