تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۱:۲۶ کد مطلب 109495

هلاکت دو فرمانده القاعده در خان طومان+عکس

با گذشت چند روز از هجوم ایذایی گروه های تروریستی تکفیری القاعده و ارتش آزاد به مواضع نیروهای ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن در منطقه خان طومان واقع در جنوب شهر حلب منابع میدانی از هلاکت دو فرمانده ارشد القاعده خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- با گذشت چند روز از هجوم ایذایی […]

با گذشت چند روز از هجوم ایذایی گروه های تروریستی تکفیری القاعده و ارتش آزاد به مواضع نیروهای ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن در منطقه خان طومان واقع در جنوب شهر حلب منابع میدانی از هلاکت دو فرمانده ارشد القاعده خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- با گذشت چند روز از هجوم ایذایی گروه های تروریستی تکفیری القاعده و ارتش آزاد به مواضع نیروهای ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن در منطقه خان طومان واقع در جنوب شهر حلب منابع میدانی از هلاکت دو فرمانده ارشد القاعده خبر داده اند.

هلاکت دو فرمانده القاعده در خان طومان+عکس

بنابر این گزارش، “ابوعلی الحیانی و ابوحسان الجزراوی” فرماندهان گروه جبهه النصره وابسته به القاعده چند روز پیش در حمله به مواضع نیروهای ارتش سوریه در حاشیه خان طومان بشدت زخمی شده بودند که عصر امروز در اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان میانی این گروه در استان ادلب به هلاکت رسیده اند. در حمله بیست روز پیش تروریستهای تکفیری شهر خان طومان به اشغال کامل آنها در آمده که طی آن ۱۳ مستشار نظامی ایرانی به شهادت رسیده بودند.

هلاکت دو فرمانده القاعده در خان طومان+عکس
هلاکت دو فرمانده القاعده در خان طومان+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: