تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۲:۵۴ کد مطلب 109503

قرارداد جدید تسلیحاتی قطر و انگلستان

در سفر خالدالعطیه وزیر دفاع شیخ شین قطر به لندن یک قرارداد جدید خرید تسلیحاتی به ارزش میلیاردها دلار با کمپانی های انگلیسی منعقد شده است. گروه بین الملل مشرق- در سفر خالدالعطیه وزیر دفاع شیخ شین قطر به لندن یک قرارداد جدید خرید تسلیحاتی به ارزش میلیاردها دلار با کمپانی های انگلیسی منعقد شده است. […]

در سفر خالدالعطیه وزیر دفاع شیخ شین قطر به لندن یک قرارداد جدید خرید تسلیحاتی به ارزش میلیاردها دلار با کمپانی های انگلیسی منعقد شده است.

گروه بین الملل مشرق- در سفر خالدالعطیه وزیر دفاع شیخ شین قطر به لندن یک قرارداد جدید خرید تسلیحاتی به ارزش میلیاردها دلار با کمپانی های انگلیسی منعقد شده است.

قرارداد جدید تسلیحاتی قطر و انگلستان+عکس

بنابر این گزارش، وی در دیدار با مایکل فالون وزیر دفاع، ژنرال نیکولاس هوتین فرمانده ستاد مشترک ارتش و فیلیپ هاموند وزیر امور خارجه انگلستان بر ضرورت فروش تسلیحات مدرن به کشورش تاکید کرده و خواستار گسترش هماهنگی های امنیتی و نظامی بین دو کشور شده است. گفته می شود خرید دهها فروند هواپیمای جنگنده بمب افکن یوروفایتر و ساخت بزرگترین پادگان نظامی برای نیروهای ارتش انگلیس در اطراف شهر دوحه مرکز شیخ نشین قطر از دیگر رئوس برنامه کاری وی می باشد. در حال حاضر جزیره کوجک قطر میزبان دهها هزار نظامی از کشورهای ترکیه، آمریکا، فرانه و اردن می باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: