تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۴:۳۵ کد مطلب 109507

رئیس جمهوری کرواسی ایران را ترک کرد

«کولیندا گرابار کیتاروویچ» رئیس جمهوری کرواسی که روز سه شنبه به منظور ملاقات با رئیس جمهوری و دیگر مقامات جمهوری اسلامی ایران و همچنین گسترش روابط و ارتقای همکاری های دو جانبه در حوزه های مختلف به ایران آمده بود، شامگاه پنجشنبه تهران را به مقصد زاگرب ترک کرد. به گزارش مشرق،رئیس جمهوری کرواسی که […]

«کولیندا گرابار کیتاروویچ» رئیس جمهوری کرواسی که روز سه شنبه به منظور ملاقات با رئیس جمهوری و دیگر مقامات جمهوری اسلامی ایران و همچنین گسترش روابط و ارتقای همکاری های دو جانبه در حوزه های مختلف به ایران آمده بود، شامگاه پنجشنبه تهران را به مقصد زاگرب ترک کرد.

به گزارش مشرق،رئیس جمهوری کرواسی که عصر سه شنبه برای دیداری سه روزه وارد تهران شده بود، در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) مورد استقبال «محمدرضا نعمت زاده» وزیر صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت.

روز چهارشنبه و پس از آیین استقبال رسمی رئیس جمهوری اسلامی ایران از وی در مجموعه تاریخی فرهنگی سعدآباد، موافقتنامه همکاری های اقتصادی و یادداشت تفاهم همکاری بین اتاق های بازرگانی ایران و کرواسی امضا شد.

رئیس جمهوری کرواسی روز چهارشنبه در همایش تجاری ایران و کرواسی در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران حاضر شد و شرکت های دو طرف، دیدارهای جداگانه ای با هم داشتند. کیتاروویچ سپس با شماری از مقام های بلندپایه نظام دیدار و گفت وگو کرد.

وی روز پنجشنبه و پس از حضور در چند برنامه فرهنگی از جمله دیدار از موزه جواهرات ملی، تهران را به مقصد زاگرب ترک کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: