تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۵:۰۷ کد مطلب 109509

یونان یافتن قطعات هواپیمای ناپدید شده مصری را تکذیب کرد

منابع نظامی یونان این خبر را که این کشور قطعاتی به رنگ هواپیمای ناپدید شده مصری را در حال شناور بر روی آبهای دریای مدیترانه یافته است، تکذیب کردند. به گزارش مشرق، رویترز نوشت: یک فروند هواپیمای مصری با ۶۶ سرنشین در ساعات اولیه بامداد پنجشنبه نزدیک سواحل یونان ناپدید شد. سفیر مصر در پاریس […]

منابع نظامی یونان این خبر را که این کشور قطعاتی به رنگ هواپیمای ناپدید شده مصری را در حال شناور بر روی آبهای دریای مدیترانه یافته است، تکذیب کردند.

به گزارش مشرق، رویترز نوشت: یک فروند هواپیمای مصری با ۶۶ سرنشین در ساعات اولیه بامداد پنجشنبه نزدیک سواحل یونان ناپدید شد.

سفیر مصر در پاریس گفته بود، مقام های یونانی به سفارت مصر در آتن اعلام کرده اند که قطعات سفید و آبی همرنگ شرکت هواپیمایی مصر را در حال شناور در دریا، یافته اند.

سخنگوی ارتش یونان گفت که ما چنین اجسامی را پیدا نکرده ایم.

منابع نظامی یونان روز پنج شنبه گفته بودند تعدادی اجسام شناور را در فاصله ۲۳۰ مایلی جنوب جزیره «کرت» یافته اند که شامل قطعاتی پلاستیکی به رنگ سرخ و سفید و نیز چند جلیقه نجات است.

شرکت دریانوردی یونان روز پنجشنبه اعلام کرد، هواپیمای مسافربری مصر که بامداد امروز از پاریس عازم قاهره بود در نزدیکی جزیره کارباثوس یونان سقوط کرده است.

سازمان اروپایی یورو کنترل حفاظت از دریانوردی نیز اعلام کرد: وضعیت هوا در زمان و منطقه ای که هواپیمای مسافربری مصری با ۶۶ سرنشین در آن سقوط کرد، بد نبوده است.

مقامات سه کشور مصر، یونان و فرانسه با ارسال قایق ها و تجهیزات نظامی به دنبال هواپیمای ناپدید شده هستند.

این در حالی است که وزارت هواپیمایی مصر احتمال تروریستی بودن حادثه سقوط هواپیما را نیز رد نکرده است.

شرکت هواپیمایی مصر ملیت مسافران هواپیمای ناپدید شده را ۳۰ مصری ، ۱۵ فرانسوی، دو عراقی، یک کویتی، یک عربستانی، یک سودانی، یک چادی، یک پرتغالی، یک الجزایری، یک کانادایی، یک بلژیکی و یک انگلیسی اعلام کرده است.

هواپیمای ایرباس ۳۲۰ پرواز شماره MS804 از فرودگاه شارل دوگل پاریس به سمت فرودگاه قاهره در حرکت بود که در ساعت ۰۲:۴۵ دقیقه به وقت قاهره از صفحه رادار محو شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: