تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۵:۴۸ کد مطلب 109516

پیشنهاد یک تیم روسی به مهاجم پرسپولیس/ علیپور هم رفتنی می‌شود؟

یک تیم روسی خواهان به خدمت گرفتن مهاجم پرسپولیس شده است. به گزارش مشرق، یک باشگاه روسی به مدت ۵ ماه است که بازی‌های علی علیپور را در پرسپولیس زیر نظر دارد و با اتمام لیگ این کشور که یک هفته از آن باقی مانده است، قصد دارد برای فصل آینده این بازیکن را به […]

یک تیم روسی خواهان به خدمت گرفتن مهاجم پرسپولیس شده است.

به گزارش مشرق، یک باشگاه روسی به مدت ۵ ماه است که بازی‌های علی علیپور را در پرسپولیس زیر نظر دارد و با اتمام لیگ این کشور که یک هفته از آن باقی مانده است، قصد دارد برای فصل آینده این بازیکن را به خدمت بگیرد.

پیشنهاد رسمی باشگاه  روسی از سوی مدیربرنامه‌های این بازیکن به باشگاه پرسپولیس رسیده و مسئولان این باشگاه نیز مبلغ رضایت‌نامه وی را نیز مشخص کرده‌اند. با توجه به جدایی مهدی طارمی باید دید برانکو ایوانکوویچ رضایت خواهد داد تا دومین مهاجم تمیش هم در فصل نقل‌وانتقالات از این تیم جدا شود یا اینکه پاسخ آنها به تیم روسی منفی خواهد بود.

هفته آینده مراسم ازدواج علیپور برگزار می‌شود و بعد از آن این بازیکن در صورت رضایت مسئولان باشگاه پرسپولیس راهی روسیه خواهد شد تا مذاکرات خود را با این باشگاه انجام دهد.

به گزارش تسنیم، مسئولان باشگاه پرسپولیس اخیرا قرارداد علیپور را برای ۳ سال دیگر تمدید کردند تا در صورت انتقال او به اروپا بتوانند تا چند سال از این انتقال بهره‌برداری کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: