تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۷:۵۸ کد مطلب 109534

دستگیری افسران غربی در حلب!

یک منبع لبنانی در بیروت فاش کرد که یکی از افسران ارشد مخالفان وابسته به عربستان و افسران اطلاعاتی غربی به دست نیروهای حزب الله لبنان اسیر شده‌اند. به گزارش مشرق، این منبع اظهار داشت: حزب الله این عناصر را در یک عملیات امنیتی پیچیده به دام انداخت. در این عملیات شماری از نیروهای ویژۀ […]

یک منبع لبنانی در بیروت فاش کرد که یکی از افسران ارشد مخالفان وابسته به عربستان و افسران اطلاعاتی غربی به دست نیروهای حزب الله لبنان اسیر شده‌اند.

به گزارش مشرق، این منبع اظهار داشت: حزب الله این عناصر را در یک عملیات امنیتی پیچیده به دام انداخت. در این عملیات شماری از نیروهای ویژۀ حزب الله شرکت داشتند.

سایت لبنانی “تیار” به نقل از این منبع تأکید کرد: نیروهای حزب الله در این عملیات امنیتی، اتاق عملیاتی را هدف قرار دادند که زیر نظر افسران فرانسوی، آمریکایی و سعودی چند روز قبل از یورش عنصر مسلح به خان طومان کار خود را آغاز کرد.

تیار خاطرنشان کرد که افسران اسیر شده در این عملیات فرانسوی و آمریکایی هستند.

این اتاق عملیات، در یکی از مناطق تحت کنترل گروه تروریستی “جبهه النصره” در حلب اداره می شد.
بر اساس این گزارش، این عملیات شبیه عملیات پیچیده ای است که حزب الله در مارس ۲۰۱۴ انجام داد و با نفوذ به عمق منطقه قلمون که در آن زمان تحت کنترل باندهای مسلح بود، ۵ تن از سرکردگان آنان را که مسؤول بمبگذاری خودروها و اعزام آنها به ضاحیه جنوب بیروت بود، به هلاکت رساندند.

سایت التیار تأکید کرد که عملیات امنیتی حزب الله در منطقه تحت کنترل جبهه النصره در حلب، در واکنش به حمله تروریستها به خان طومان صورت گرفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: