تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۳ کد مطلب 109556

العبادی: پیروزی بر تروریسم نزدیک است

نخست وزیر عراق آزادسازی شهر «الرطبه» در جنوب غرب الانبار از لوث داعش را مژده ای برای پیروزی های سرنوشت ساز بر این گروه تروریستی عنوان و خاطرنشان کرد که پیروزی نهایی بر تروریسم نزدیک است. به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، حیدر العبادی در سخنانی به مناسبت آزادسازی الرطبه گفت: […]

نخست وزیر عراق آزادسازی شهر «الرطبه» در جنوب غرب الانبار از لوث داعش را مژده ای برای پیروزی های سرنوشت ساز بر این گروه تروریستی عنوان و خاطرنشان کرد که پیروزی نهایی بر تروریسم نزدیک است.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، حیدر العبادی در سخنانی به مناسبت آزادسازی الرطبه گفت: این موضوع می طلبد که همه اقشار با نیروهای مسلح برای ادامه آزادی سازی خاک عراق از وجود گروه های تروریستی، همکاری کنند.

وی افزود: پیروزی های اخیر بر داعش با رشادت و فداکاری های ارتش، پلیس و نیروهای مردمی به دست آمده و این موضوع ما را به سوی تلاش برای آزادسازی دیگر مناطق کشور و بازگشت آوارگان سوق می دهد.

نخست وزیر عراق خاطرنشان کرد که نبرد با تروریسم برای دولت با وجود چالش های پیش رو، دارای اولویت است.

عراق روز چهارشنبه آزادسازی الرطبه در ۳۱۰ کیلومتری غرب الرمادی مرکز استان الانبار در نزدیکی مرز اردن را اعلام کرد.

عملیات آزادسازی الرطبه غربی ترین شهر الانبار دوشنبه گذشته با مشارکت نیروهای مشترک عراقی آغاز شده بود و با کمترین مقاومت، این شهر آزاد شد.

وزیر دفاع عراق دربیانیه ای گفته بود که گروه تروریستی داعش توان حفظ و نگهداری مواضع و مناطق تحت تصرف خود را در عراق از دست داده است.

با آزادسازی الرطبه، بزرگراه راهبردی الرمادی مرکز استان الانبار به مرز ‘طریبیل’ در کشور اردن به طور کامل تحت کنترل نیروهای عراقی در آمده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: