تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۲ کد مطلب 109562

احتمال غیبت ملی پوشان استقلال و ذوب آهن در تیم ملی

ملی‌پوشان استقلال و ذوب‌آهن به احتمال بسیار زیاد دیدار تدارکاتی با مقدونیه را از دست می‌دهند. به گزارش مشرق، تیم ملی ایران در تاریخ ۱۳ خرداد در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی مقدونیه خواهد رفت. به همین منظور ملی‌پوشان ایران ساعت ۱۵:۳۵ دهم خرداد ایران را به مقصد اسکوپیه پایتخت مقدونیه ترک خواهند کرد. […]

ملی‌پوشان استقلال و ذوب‌آهن به احتمال بسیار زیاد دیدار تدارکاتی با مقدونیه را از دست می‌دهند.

به گزارش مشرق، تیم ملی ایران در تاریخ ۱۳ خرداد در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی مقدونیه خواهد رفت.

به همین منظور ملی‌پوشان ایران ساعت ۱۵:۳۵ دهم خرداد ایران را به مقصد اسکوپیه پایتخت مقدونیه ترک خواهند کرد.

این در حالی است که ۳ ملی‌پوش استقلال و ذوب‌آهن یعنی امید ابراهیمی، رشید مظاهری و احسان پهلوان باید در تاریخ ۹ خرداد در خرمهشر در فینال جام حذفی به میدان بروند و زمان بازگشت این تعداد به تهران برای همراهی تیم ملی در سفر به مقدونیه، کار آنها را دشوار کرده و به این ترتیب به نظر می‌رسد این ۳ بازیکن دیدار ایران و مقدونیه را از دست خواهند داد.

البته این احتمال نیز وجود دارد که این ۳ بازیکن با یک برنامه پروازی دیگر خود را به مقدونیه برسانند اما رفتار کی‌روش در قبال این طور بازیکنان در گذشته، حاکی از آن است که سرمربی تیم ملی زیر بار این موضوع نرفته و این ۳ بازیکن به دیدار با مقدونیه نخواهند رسید.

به همین منظور کی‌روش شب گذشته ۳۲ بازیکن را به اردو دعوت کرد تا به نوعی در صورت عدم همراهی ۳ ملی‌پوش استقلال و ذوب‌آهن در سفر به مقدونیه، این بازیکنان در اردوی بعدی جایگزین‌هایی داشته باشند.

همچنین به همین دلیل یعنی برگزاری فینال جام حذفی از دو تیم به ویژه استقلال، ملی‌پوشان کمتری به اردوی تیم ملی که از یکشنبه آغاز خواهد شد، دعوت شده‌اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: