تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۶ کد مطلب 109575

ثبت نام ماقبل آخر کاروان المپیکی ایران در قطر

ثبت نام ماقبل آخر کاروان ورزش ایران برای حضور در بازی های المپیک ریو طی امروز و فردا در دوحه قطر ودر جریان نشست سرپرستان کاروان های اعزامی به این دوره بازی ها انجام می شود. به گزارش مشرق، برای انجام مراحل ثبت نام ماقبل آخر کاروان المپیکی ایران، اصغر رحیمی سرپرست کاروان همراه با […]

ثبت نام ماقبل آخر کاروان ورزش ایران برای حضور در بازی های المپیک ریو طی امروز و فردا در دوحه قطر ودر جریان نشست سرپرستان کاروان های اعزامی به این دوره بازی ها انجام می شود.

به گزارش مشرق، برای انجام مراحل ثبت نام ماقبل آخر کاروان المپیکی ایران، اصغر رحیمی سرپرست کاروان همراه با محمود عبداللهی مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک روز پنجشنبه راهی قطر شدند. این مرحله از ثبت نام کاروان ورزش ایران در جریان نشست سرپرستان کاروان های ورزشی شرکت کننده در بازی های المپیک انجام می شود که از امروز جمعه در دوحه آغاز شده و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

اصغر رحیمی در مورد تعداد اعضایی که در این مرحله ثبت نام کارهای لازم برای ثبت نام آنها انجام می شود، اظهارداشت: ثبت نام کاروان ایران در این مرحله که مرحله ماقبل آخر به حساب می آید، بر اساس پیش بینی اولیه انجام می شود. ما از همان ابتدا پیش بینی حداکثر ۷۰ سهمیه برای ایران کرده بودیم اگرچه احتمال اینکه به این تعداد سهمیه نرسیم را می دادیم با این حال  در این مرحله هم بر اساس همین تعداد یعنی ۷۰ سهمیه کارهای ثبت نام کاروان ایران را دنبال می کنیم.

وی تصریح کرد: البته مسابقات انتخابی گزینشی المپیک تا تیرماه ادامه دارد اگرچه تا پایان خردادماه تکلیف بیشتر تیم ها و رشته ها نهایی خواهد شد. اما به هر حال ما بر اساس جداکثر سهمیه احتمالی، کارهای ثبت نام را انجام می دهیم تا با هیچ مشکلی مواجه نشویم.

سرپرست کاروان ورزش ایران یادآور شد که مرحله نهایی ثبت نام این کاروان برای حضور در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو، اوایل مردادماه در محل برگزاری این دوره بازی ها انجام خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: