تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۰ کد مطلب 109578

آثار حضور مربی خارجی ریکرو از زبان رئیس فدراسیون

رییس فدراسیون تیر‌و‌کمان با ابراز رضایت نسبت به عملکرد مربی کره‌ای ریکرو گفت: آثار حضور مربی خارجی در راس تیم ‌ملی ریکرو را در آخرین مرحله گزینشی المپیک در آنتالیا ترکیه خواهید دید. به گزارش مشرق، محمدعلی شجاعی در‌ رابطه با حضور مربی خارجی در راس تیم ‌ملی ریکرو و تاثیر این حضور در بهبود […]

رییس فدراسیون تیر‌و‌کمان با ابراز رضایت نسبت به عملکرد مربی کره‌ای ریکرو گفت: آثار حضور مربی خارجی در راس تیم ‌ملی ریکرو را در آخرین مرحله گزینشی المپیک در آنتالیا ترکیه خواهید دید.

به گزارش مشرق، محمدعلی شجاعی در‌ رابطه با حضور مربی خارجی در راس تیم ‌ملی ریکرو و تاثیر این حضور در بهبود رکورد کمانداران و موفقیت آنها در کسب سهمیه تیمی در آنتالیا ترکیه، اظها‌ر کرد: «کیون پارک» مربی کره‌ای ریکرو زنان و مردان یکی از مربیان حر‌فه‌ای و کاربلد است که در طی ۳ ماهی که هدایت تیم ملی ریکرو را بر عهده گرفته، آثار کارش به خوبی در بهبود رکورد کمانداران کاملا نمایان است و از ابتدای سال تاکنون ما شاهد تغییرات زیادی در وضعیت رکورد کمانداران بودیم. البته نتایج کار این مربی بزرگ را در آنتالیا ترکیه که آخرین مرحله انتخابی المپیک برای کسب سهمیه است، بهتر خواهید دید.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا نزدیک به المپیک خواستار تغییرات در کادر فنی ریکرو بودید؟ افزود: ما از یک سال گذشته به دنبال یک مربی حر‌فه‌ای و خوب برای ریکرو زنان و مردان بودیم که این اتفاق نزدیک به المپیک رخ داد. البته با اعتماد و اعتقادی که به پارک دارم و با شناختی که او نسبت به کمانداران ریکرو طی دو تورنمنت تایلند، شانگهای چین و اردوی ۲۰ روزه بوسان کره جنوبی پیدا کرده است، در آنتالیای ترکیه مشکلی برای کسب سهمیه تیمی نخواهیم داشت.

شجاعی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل بودجه فدراسیون تیروکمان برطرف شده یا خیر؟ تصریح کرد: نه تنها مشکل مالی فدراسیون حل نشده،‌ بلکه بحران مالی در فدراسیون به گونه‌ای است که واقعا در آماده‌سازی ورزشکاران خود برای کسب سهمیه المپیک شرایط بسیار سختی را تحمل می‌کنیم. امیدوارم با حمایت‌های رییس کمیته ملی المپیک هر‌ چه‌ ز‌و‌د‌تر بودجه سال ۹۵ به فدراسیون‌ها تزریق شود تا در وضعیت بهتر و شرایط مناسب‌تری کمانداران خود را برای کسب سهمیه و به دنبال آن حضور هر چه موفق‌تر در المپیک ریو آماده کنیم.

وی در پایان پیرامون این پرسش که آیا بدهی‌های فدراسیون تاثیری روی عملکرد کادرفنی و کمانداران داشته است یا خیر؟ خاطر‌نشان کرد: البته بدهی‌ها معقول است و ما تلاش می‌کنیم این بدهی‌ها تاثیر منفی بر روی عملکرد کادرفنی نداشته باشد تا در بهترین شرایط تیم را برای المپیک آماده کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: