تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۵ کد مطلب 109580

ملی‌پوش کشتی فرنگی: درد داشتم و نتوانستم خوب کشتی بگیرم

پدیده کشتی فرنگی ایران در مسابقات انتخابی تیم ملی در وزن ۸۵ کیلوگرم علت باخت خود مقابل حریف آذربایجانی در رقابت های جام جهانی را درد شدید از ناحیه معده دانست و گفت: از عملکردم در این مبارزه راضی نیستم. به گزارش مشرق، حسین نوری پس از باخت مقابل حریف آذربایجانی به علت درد شدید […]

پدیده کشتی فرنگی ایران در مسابقات انتخابی تیم ملی در وزن ۸۵ کیلوگرم علت باخت خود مقابل حریف آذربایجانی در رقابت های جام جهانی را درد شدید از ناحیه معده دانست و گفت: از عملکردم در این مبارزه راضی نیستم.

به گزارش مشرق، حسین نوری پس از باخت مقابل حریف آذربایجانی به علت درد شدید از ناحیه شکم توسط پزشک تیم ملی معاینه شد و آمپولی برای تسکین درد به او تزریق شد.

این کشتی گیر درباره علت عملکرد ضعیفش در کشتی مقابل حریف آذربایجانی گفت: متاسفانه دو سه روز بود که از ناحیه معده شدیدا احساس درد داشتم و به همین علت نتوانستم مقابل حریف آذربایجانی عملکرد خوبی داشته باشم. قبل از مسابقه نیز چند عدد قرص خوردم تا دردم بهتر شود اما فایده ای نداشت.

فرنگی کار وزن ۸۵ کیلوگرم ایران افزود: این کشتی‌گیر را قبلا در مسابقات باکو شکست داده بودم اما همانطور که گفتم به علت معده درد و همچنین درد شکم نتوانستم طی دو سه روز گذشته خوب تمرین کنم و این بار مقابل این حریف شکست خوردم.

وی خاطرنشان کرد: از عملکردم در این مبارزه اصلا راضی نیستم و امیدوارم با بدست آوردن بهبودی بتوانم نتایج خوبی در مسابقات بعدی بگیرم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: