تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۱ کد مطلب 109584

مسی عامل تاخیر دیدار بارسلونا و الاهلی عربستان

یکی از خبرنگاران مشهور اسپانیایی علت اصلی تاخیر دیدار قهرمان اسپانیا با قهرمان عربستان را ستاره‌های اردوگاه کاتالونیا اعلام کرد. به گزارش مشرق، باشگاه بارسلونا پس از جشن قهرمانی در لالیگا در سایت خود اعلام کرده بود بنا بر توافقی که با شرکت هواپیمایی قطر، اسپانسر تیم، قرار است دیداری دوستانه با الاهلی عربستان در […]

یکی از خبرنگاران مشهور اسپانیایی علت اصلی تاخیر دیدار قهرمان اسپانیا با قهرمان عربستان را ستاره‌های اردوگاه کاتالونیا اعلام کرد.

به گزارش مشرق، باشگاه بارسلونا پس از جشن قهرمانی در لالیگا در سایت خود اعلام کرده بود بنا بر توافقی که با شرکت هواپیمایی قطر، اسپانسر تیم، قرار است دیداری دوستانه با الاهلی عربستان در دوحه برگزار کنند.

الاهلی عربستان قهرمان این فصل لیگ این کشور است و اسپانسر این تیم عربستانی نیز شرکت هواپیمایی قطر است در این راستا این شرکت قطری برای تبلیغ خود قرار بود در تاریخ ۴ خرداد در دوحه دیداری دوستانه میان بارسلونا و الاهلی برگزار کند ولی این دیدار به شکل عجیبی به تاخیر افتاد.

امروز روزنامه الرایه قطر علت اصلی تاخیر این دیدار را به نقل از فرانسیسکو رابادان خبرنگار مشهور اسپانیایی اعلام کرد.

این خبرنگار در مقاله‌ای با عنوان «بارسلونا به دلیل ممانعت ستارگانش هرگز برای بازی با الاهلی عربستان به دوحه نمی‌رود» علت اصلی تاخیر این دیدار را مسی و دوستانش بیان کرده است. زیرا مسی، سوارز، براوو، ماسکرانو، رافینیا و آلوس از مخالفان اصلی این دیدار بودند و بارسلونا نمی‌تواست بدون حصور نصفی از ستاره‌هایش برای این دیدار حاضر شود زیرا شرکت هواپیمایی قطر برای تبلیغ خود به تمام ستاره‌ها نیاز دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: