تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۸ کد مطلب 109585

کاسیاس بدترین دروازه‌بان پورتو در ۱۵ سال اخیر

ایکر کاسیاس با دریافت ۲۸ گل در ۳۲ دیدار بدترین دروازه‌بان تاریخ پورتو در ۱۵ سال اخیر شناخته شد. به گزارش مشرق، به نقل از آبولا، وقتی پورتو در پنجره نقل و انتقالات قبلی توانست ایکر کاسیاس را از رئال مادرید به خدمت بگیرد، همه گمان می‌کردند که با حضور کاسیاس، پورتو در بین تیم‌های […]

ایکر کاسیاس با دریافت ۲۸ گل در ۳۲ دیدار بدترین دروازه‌بان تاریخ پورتو در ۱۵ سال اخیر شناخته شد.

به گزارش مشرق، به نقل از آبولا، وقتی پورتو در پنجره نقل و انتقالات قبلی توانست ایکر کاسیاس را از رئال مادرید به خدمت بگیرد، همه گمان می‌کردند که با حضور کاسیاس، پورتو در بین تیم‌های مدعی در اروپا حضور داشته باشد و این دروازه‌بان بتواند به خوبی در این تیم به انجام وظیفه بپردازد. با این حال شرایط برای کاسیاس در پورتو خوب پیش نرفت و او یکی از ضعیف‌ترین فصول خود را سپری کرد. عملکردی که باعث خواهد شد، داوید دخیا در یورو ۲۰۱۶ سکان‌دار دروازه تیم قهرمان دو دوره قبل یورو شود.

اسطوره دروازه‌بانی رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا بیش از ۱۰۰ بازی ملی در کارنامه خود دارد. او درد این فصل همراه پورتو نمایش ضعیفی از خود نشان داد و در ۳۲ دیدار ۲۸ بار دروازه خود را باز شده دید. این بیشترین گل خورده پورتو در یک فصل در ۱۵ سال اخیر بوده که کاسیاس را در زمره ضعیف‌ترین دروازه‌بانان تاریخ این تیم پرتغالی قرار داده است. این باعث شد تا بنفیکا قهرمانی خود را در لیگ پرتغال تکرار کند و پورتو از رسیدن به قهرمانی بازبماند. این تیم در لیگ اروپا نیز نمایش ضعیفی داشت و از رقابت‌ها کنار رفت و باعث شد لوپتگی سرمربی تیم از کار برکنار شود.

ایکر کاسیاس که دوست داشت در رئال مادرید بازنشته شود، جایگاه اصلی خود را در این تیم از دست داده و قبلا اعلام کرده است بعد از یورو ۲۰۱۶ از تیم ملی نیز خداحافظی خواهد کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: