تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۱ کد مطلب 109648

محافظ شخصی ابوبکر بغدادی کشته شد

منابع خبری گزارش دادند که محافظ شخصی سرکرده گروه تروریستی داعش بر اثر عملیات هوایی جنگنده های ائتلاف در عراق کشته شده است. به گزارش مشرق، پایگاه العربیه نت گزارش داد: فرماندهان امنیتی در اقلیم کردستان عراق اعلام کردند که بر اساس گزارش های به دست آمده “علی اسود” مسئول امنیت ابوبکر بغدادی به همراه […]

منابع خبری گزارش دادند که محافظ شخصی سرکرده گروه تروریستی داعش بر اثر عملیات هوایی جنگنده های ائتلاف در عراق کشته شده است.

به گزارش مشرق، پایگاه العربیه نت گزارش داد: فرماندهان امنیتی در اقلیم کردستان عراق اعلام کردند که بر اساس گزارش های به دست آمده “علی اسود” مسئول امنیت ابوبکر بغدادی به همراه دو نفر دیگر از محافظان سرکرده داعش بر اثر عملیات هوایی ائتلاف بین المللی نزدیک روستای تل عزبه در استان نینوا کشته شده است.
 
بر اساس گزارش العربیه نت، “علی اسود الزوبعی ابومجاهد” در سال ۱۹۷۸ در منطقه خان ضاری عراق متولد شده و از سال ۲۰۰۳ مسئولیت حفاظت از ابوبکر بغدادی را برعهده گرفته است.
 
در همین حال “هشام الهاشمی” کارشناس گروه های تروریستی گفت: اسود الزوبعی بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ میلادی در بازداشت بوکا واقع در عراق نگه داشته می شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: