تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۰۱:۱۵ کد مطلب 109721

یک ژنرال بلندپایه پنتاگون وارد بغداد شد

در حالی که منطقه سبز بغداد با حمله معترضین و آشوب روبرو شده، یک ژنرال بلندپایه آمریکایی وارد این شهر شده و از استقرار بالگردهای توپدار آپاچی در عراق خبر داد.  به گزارش مشرق، منطقه سبز بغداد که محل استقرار پارلمان، ساختمان‌های دولتی مهم و سفارتخانه‌های خارجی است امروز برای نوبت دوم در ماه‌های اخیر […]

در حالی که منطقه سبز بغداد با حمله معترضین و آشوب روبرو شده، یک ژنرال بلندپایه آمریکایی وارد این شهر شده و از استقرار بالگردهای توپدار آپاچی در عراق خبر داد.

 به گزارش مشرق، منطقه سبز بغداد که محل استقرار پارلمان، ساختمان‌های دولتی مهم و سفارتخانه‌های خارجی است امروز برای نوبت دوم در ماه‌های اخیر مورد حمله قرار گرفت و در همین اثناء یکی از ژنرال های بلندپایه آمریکایی وارد بغداد شده و از بازگشت سلاح های راهبردی ارتش کشورش به عراق سخن گفته است.

بر اساس گزارش پایگاه خبری «العراقیه» این ژنرال بلندپایه آمریکایی که نامش فاش نشده گفته که بالگردهای توپدار آپاچی ارتش آمریکا مجدداً در عراق مستقر می‌شود.

ارتش آمریکا پس از ۹ سال اشغال عراق، اوایل سال ۲۰۱۲ بعد از چندین نوبت تمدید زمان حضور، بالاخره از عراق خارج شدند ولی با درنظر گرفتن این خبر، حداقل تجهیزات سنگین ارتش آمریکا در حال بازگشت به عراق است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: