تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۰۲:۲۹ کد مطلب 109727

واکنش حماس به تهدیدات لیبرمن

جنش «حماس» با بیان اینکه رهبران حماس از تهدید‌های رئیس حزب «اسرائیل بیتونا» نمی‌ترسند، اعلام کرد، پاسخ هر گونه تعدی و اقدام علیه مقاومت با مقابله به مثل داده خواهد شد.  به گزارش مشرق، جنبش مقاومت اسلامی حماس به تهدیدات «آویگدور لیبرمن» رئیس حزب «اسرائیل بیتونا» واکنش نشان داد. به گزارش وبگاه خبری «العهد» لبنان، […]

جنش «حماس» با بیان اینکه رهبران حماس از تهدید‌های رئیس حزب «اسرائیل بیتونا» نمی‌ترسند، اعلام کرد، پاسخ هر گونه تعدی و اقدام علیه مقاومت با مقابله به مثل داده خواهد شد.

 به گزارش مشرق، جنبش مقاومت اسلامی حماس به تهدیدات «آویگدور لیبرمن» رئیس حزب «اسرائیل بیتونا» واکنش نشان داد.

به گزارش وبگاه خبری «العهد» لبنان، «فتحی حماد» عضو دفتر سیاسی حماس جمعه (امروز) تاکید کرد که تهدید‌های لیبرمن هرگز رهبران مقاومت فلسطین را نخواهد ترساند.

حماد طی تظاهراتی که حماس امروز به مناسب سالروز «فاجعه» فلسطین در غزه خواستار برپایی آن شده بود، در جمع شرکت کنندگان در این تظاهرات گفت:‌ تهدیدهای لیبرمن مبنی بر ترور رهبران سیاسی و نظامی حماس هرگز ما را نخواهد ترساند که در جنگ می‌جنگیم و پاسخ ترور مقابله به مثل است.

وی افزود:‌ ما خواهان جنگ نیستیم ولی اگر بر ما جنگی تحمیل شود، ما اهل جنگ هستیم.

عضو دفتر سیاسی حماس همچنین از گردان‌های عزالدین قسام خواست برای به چالش کشیدن دشمن اشغالگر صهیونیستی، برنامه و طرح‌های زیادی در پیش بگیرد.

این هفته، رئیس حزب «اسرائیل خانه ما» که از کاندیدای وزارت جنگ رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود، مشارکت در کابینه جدید نخست‎وزیر رژیم صهیونیستی را منوط به تصویب قانون حکم اعدام برای فلسطینی‌هایی که به صهیونیست‌ها حمله می‎کنند، دانسته بود

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: