تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۰۳:۰۴ کد مطلب 109730

هجوم جدید تروریستها به مثلث مرگ جنوب سوریه+فیلم و عکس

همزمان با عملیات گسترده نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه برای پاکسازی منطقه غوطه غربی دمشق، گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد با انتشار بیانیه ای از آغاز عملیات هجومی به مواضع نیروهای دولتی سوریه در منطقه موسوم به مثلث مرگ خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- همزمان با عملیات گسترده نیروهای ارتش و بسیج مردمی […]

همزمان با عملیات گسترده نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه برای پاکسازی منطقه غوطه غربی دمشق، گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد با انتشار بیانیه ای از آغاز عملیات هجومی به مواضع نیروهای دولتی سوریه در منطقه موسوم به مثلث مرگ خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- همزمان با عملیات گسترده نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه برای پاکسازی منطقه غوطه غربی دمشق، گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد با انتشار بیانیه ای از آغاز عملیات هجومی به مواضع نیروهای دولتی سوریه در منطقه موسوم به مثلث مرگ خبر داده اند.

هجوم جدید تروریستها به مثلث مرگ جنوب سوریه+فیلم و عکس

بنابر این گزارش، از عصر روز گذشته گروه “الویه فرقان” وابسته به ارتش آزاد اعلام کرد که در واکنش به حملات نیروهای دولتی سوریه به منطقه خان الشیح در نزدیکی شهرک داریا حملاتی را به مواضع آنها آغاز رده است. به گفته منابع میدانی حملات تروریستها عموما در قالب گلوله باران های توپخانه ای و خمپاره ای بوده و در یک مورد نیز با حمله زمینی همراه بود که با هوشیاری مدافعان دفع شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: