تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۰۶:۳۴ کد مطلب 109758

نگرانی قرضاوی از سرنوشت تروریست ها در سوریه

«یوسف القرضاوی» معروف به «شیخ فتنه» با اظهار نگرانی از وضعیت تروریست ها در سوریه، خواستار اتحاد تروریست ها علیه ارتش سوریه شد. به گزارش مشرق، القرضاوی رئیس نهاد موسوم به «اتحادیه جهانی علمای اسلام» با صدور بیانیه ای خواستار متحد شدن گروه های تروریستی در غوطه شرقی سوریه شد. در بیانیه قرضاوی آمده است« […]

«یوسف القرضاوی» معروف به «شیخ فتنه» با اظهار نگرانی از وضعیت تروریست ها در سوریه، خواستار اتحاد تروریست ها علیه ارتش سوریه شد.

به گزارش مشرق، القرضاوی رئیس نهاد موسوم به «اتحادیه جهانی علمای اسلام» با صدور بیانیه ای خواستار متحد شدن گروه های تروریستی در غوطه شرقی سوریه شد.

در بیانیه قرضاوی آمده است« ما و هر مسلمان باغیرتی از آنچه درمیان برادرانمان در غوطه شرقی می گذرد اندوهگین شدیم.»

قرضاوی خطاب به آنچه وی آن ها را گروه های مقاومت نامید، افزود: درگیری و کشتار صدها نفر، بازداشت و محاصره متقابل بهترین انسان ها از وسوسه های شیطان است و کدام دشمنی بالاتر از ریختن خون، بازداشت و محاصره برادر مسلمان خود است.

وی اضافه کرد: خوش به حال دشمنانتان که برای نابودی شما متحد شده اند درحالی که شما با هم می جنگید و یکدیگر را تضعیف می کنید.

قرضاوی گفت: به برادران مجاهد خودم در جیش الاسلام و فیلق الرحمن می گویم که باید فیلق الرحمن بخشی از جیش الاسلام باشد و جیش الاسلام نماینده فیلق الرحمن باشد و این دو گروه باید باهم ادغام شوند تا با قدرت بیشتر در مقابل دشمن بایستند، پیشروی کنند و عقب نشینی نکنند.

غوطه شرقی سوریه در روزهای گذشته شاهد درگیری شدید میان گروه تروریستی جیش الاسلام با گروه های فیلق الرحمن و جیش الفسطاط بود.

این درگیری ها که همچنان ادامه دارد علاوه بر کشته شدن صدها تروریست، این امکان را به ارتش سوریه داد که چندین شهرک و روستا را در غوطه شرقی از تروریست ها پاکسازی کند.

شیخ یوسف قرضاوی معروف به شیخ فتنه، پدرمعنوی اخوان المسلمین، به فتواهای عجیب و غریب خود و دامن زدن به اختلاف های مذهبی در عراق، سوریه و مخالفت با حزب الله لبنان مشهور است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: