تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۰ کد مطلب 109782

شلیک مرگبار در فروشگاه مواد غذایی

جوانی که با ورود به فروشگاه موادغذایی در روستای هندل آباد مشهد، یک نفر را با شلیک گلوله به قتل رسانده و ۲نفر دیگر را نیز با چاقو مجروح کرده است، در حالی تحت تعقیب کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت که بررسی‌ها نشان می‌دهد وی به کوه های اطراف مشهد گریخته […]

جوانی که با ورود به فروشگاه موادغذایی در روستای هندل آباد مشهد، یک نفر را با شلیک گلوله به قتل رسانده و ۲نفر دیگر را نیز با چاقو مجروح کرده است، در حالی تحت تعقیب کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت که بررسی‌ها نشان می‌دهد وی به کوه های اطراف مشهد گریخته است.

به گزارش مشرق، صبح پنجشنبه گذشته در حالی که خورشید انوار طلایی خود را بر فراز روستای هندل آباد مشهد گسترده بود، تعدادی از اهالی روستا نیز طبق معمول زیر سایه دیواری بلند در نزدیکی ۲فروشگاه موادغذایی نشستند تا کنار یکدیگر ساعات خوشی را بگذرانند، اما هنوز گرم گفت وگو نشده بودند که ناگهان صدای برق آسای انفجار گونه ای، چشم های آنان را به سوی فروشگاه موادغذایی خیره کرد.

در این میان، یکی از اهالی سکوت حیرت انگیز دیگران را شکست و گفت: «حتما کابل های برق داخل فروشگاه اتصالی دارد!» اما با خروج ۲برادر خون آلود از داخل فروشگاه، اهالی سایه نشین وحشت زده به سوی مجروحانی دویدند که مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته بودند.

هنوز چشمان حیرت زده اهالی به دنبال سرنخی از این ماجرا بود که جوان ۲۰ساله ای به نام «علی» که سلاح شکاری را در دست می فشرد، از فروشگاه خارج شد و با موتورسیکلت گریخت.

چند نفر از سایه نشین ها وقتی داخل مغازه رفتند، با صحنه وحشتناک دیگری رو به رو شدند. مرد ۴۱ساله دیگری نیز که آثار گلوله روی بدنش نمایان بود، پشت پیشخوان فروشگاه قرار داشت.

دقایقی بعد با کمک اهالی روستا،۳ جوان مجروح به بیمارستان شهیدهاشمی نژاد مشهد منتقل شدند اما تلاش پزشکان برای نجات جان مرد ۴۱ساله به نتیجه نرسید و او بر اثر عوارض ناشی از اصابت گلوله جان خود را از دست داد.

با گزارش این حادثه مرگبار به قاضی ویژه قتل عمد، بلافاصله قاضی سیدجواد حسینی به همراه عوامل بررسی صحنه جرم و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی، عازم روستای هندل آباد در حدود ۴۰کیلومتری مشهد شد.

آثار خون های ریخته شده در محل حکایت از درگیری خونینی داشت که یکی از گلوله ها نیز به مایع ۴لیتری ظرفشویی داخل فروشگاه اصابت کرده بود.

بررسی های مقدماتی مقام قضایی نشان می داد، متهم به سمت کوه های اطراف روستا گریخته است. بنابراین به دستور قاضی حسینی، گروهی از مأموران به سوی کوه رفتند اما خبری از متهم فراری نبود.

عقربه های ساعت به نیمه شب نزدیک می شد که کارآگاهان دریافتند متهم به یکی از روستاهای اطراف کلات متواری شده است،

بنابراین با دستور دادستان مرکز خراسان رضوی و هماهنگی های قضایی، گروهی از نیروهای انتظامی نیز عازم روستای مذکور شدند اما متهم قبل از رسیدن مأموران، مخفیگاه خود را تغییر داده بود.

گزارش روزنامه خراسان حاکی است: در همین حال، یکی از نزدیکان متهم فراری به اتهام کمک به فرار متهم دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت. تحقیقات بیشتر در این باره همچنان ادامه دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: