تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۴ کد مطلب 109789

توقف استقلال مقابل دانشجویان

دیدار تدارکاتی دو تیم استقلال و تیم ملی دانشجویان با تساوی دو تیم به پایان رسید. به گزارش مشرق، تیم‌ استقلال و تیم ملی دانشجویان ایران از ساعت ۱۸ روز جمعه در مصافی تدارکاتی به دیدار یکدیگر رفتند که این رقابت در نهایت با تساوی چهار بر چهار به پایان رسید. در این دیدار استقلالی‌ها […]

دیدار تدارکاتی دو تیم استقلال و تیم ملی دانشجویان با تساوی دو تیم به پایان رسید.

به گزارش مشرق، تیم‌ استقلال و تیم ملی دانشجویان ایران از ساعت ۱۸ روز جمعه در مصافی تدارکاتی به دیدار یکدیگر رفتند که این رقابت در نهایت با تساوی چهار بر چهار به پایان رسید.

در این دیدار استقلالی‌ها بر بازی سوار بودند و فرصت‌های گلزنی نسبتا زیادی را هم از دست دادند ولی تیم ملی دانشجویان از فرصت‌های خود بهتر استفاده کرد و در نهایت تلاش دو تیم به تساوی چهار بر چهار انجامید.

برای استقلال هرائر مگویان، فرشید اسماعیلی، آرش برهانی گلزنی کردند و یک گل دیگر را مدافع تیم ملی دانشجویان به اشتباه وارد دروازه تیمش کرد.

ترکیب اولیه استقلال در این دیدار وحید طالب‌لو، هرایر مگویان، حنیف عمران‌زاده، میلاد فخرالدینی، میثم مجیدی، محمدرضا خرسندنیا، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی، بهنام برزای، فرشید اسماعیلی و جابر انصاری بود که در بین دو نیمه رحمتی، برهانی، حاج محمدی، نورافکن، مومنی به میدان آمدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: