تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۷ کد مطلب 109800

پایان بازار جشنواره کن زیرچتر سینمای ایران

بنیاد سینمایی فارابی اعلام کرد: فعالیت ۱۰ روزه بازار بین‌المللی فیلم کن در زیر چتر سینمای ایران پایان یافت و مذاکراتی ممتد و مستمر به منظور معرفی فیلم‌های ایرانی صورت پذیرفت. به گزارش مشرق به نقل از معاونت بین الملل بنیاد سینمایی فارابی، در غرفه بنیاد سینمایی فارابی که به عنوان یکی از شرکت‌های حاضر […]

بنیاد سینمایی فارابی اعلام کرد: فعالیت ۱۰ روزه بازار بین‌المللی فیلم کن در زیر چتر سینمای ایران پایان یافت و مذاکراتی ممتد و مستمر به منظور معرفی فیلم‌های ایرانی صورت پذیرفت.

به گزارش مشرق به نقل از معاونت بین الملل بنیاد سینمایی فارابی، در غرفه بنیاد سینمایی فارابی که به عنوان یکی از شرکت‌های حاضر در زیر این چتر فعالیت می‌کند و مسئولیت سازماندهی آن را برعهده دارد، ملاقات‌هایی با نمایندگان بیش از پنجاه رویداد معتبر سینمایی از جمله ونیز، مونترال، مسکو، لوکارنو، تورنتو، شیکاگو، سنگاپور، برلین، تسالونیکی، ورشو، توکیو، تورین، تلوراید، گوآ، سن سباستین، ونکوور، شانگهای، میل ولی، نانت به انجام رسید.

در حوزه فروش حقوق محصولات سینمایی نیز با کمپانی هایی از آمریکا، انگلیس، چین، سنگاپور، ترکیه و استرالیا گفت و گوهای گسترده ای انجام شد.

همچنین در زمینه تولید مشترک، شرکت هایی از الجزایر، جمهوری چک، اسپانیا، ترکیه و مالزی برای همکاری با ایران ابراز تمایل کردند.

در این بازار، همچنین نسبت به شناسایی محصولات مناسب برای جشنواره‌های بین المللی ‘فجر’ و ‘کودک’ اقداماتی انجام شد.

از ایران دو فیلم در بخش مسابقه و نوعی نگاه شصت و نهمین جشنواره فیلم کن حضور دارند و اختتامیه این جشنواره یکشنبه دوم خردادماه (۲۲ می) برگزار می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: