تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۵ کد مطلب 109815

نجات کودک یک‌و‌نیم ساله از مرگ حتمی

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: با پرواز بالگرد اورژانس هوایی به عجب‌شیر و انتقال پسربچه یک‌و‌نیم ساله که دچار غرق‌شدگی شده بود، از مرگ حتمی نجات یافت. به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، روزبه رجائی غفوری در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: ساعت ۱۳ و ۱۰ دقیقه ظهر روز […]

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: با پرواز بالگرد اورژانس هوایی به عجب‌شیر و انتقال پسربچه یک‌و‌نیم ساله که دچار غرق‌شدگی شده بود، از مرگ حتمی نجات یافت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، روزبه رجائی غفوری در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: ساعت ۱۳ و ۱۰ دقیقه ظهر روز جمعه، اعلام گزارشی از طرف مسؤولان بیمارستان عجبشیر به اپراتوری اورژانس ۱۱۵ تبریز انجام شد و از ایست قلبی و تنفسی پسر بچه‌ای خبر داد.

وی ادامه داد: با اعلام این گزارش، بالگرد اورژانس هوایی به سمت شهرستان عجب‌شیر اعزام شد و کودک یک‌و‌نیم ساله‌ای که به دنبال افتادن در جوی آب دچار غرق‌شدگی و ایست قلبی – تنفسی شده بود و با تلاش کادر بیمارستان اقدامات احیایی انجام شده بود، توسط تکنسین‌های اورژانس هوایی به بیمارستان امام رضا تبریز انتقال داده شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: زمان در اقدامات احیائی بسیار حائز اهمیت است و یکی از عوامل اصلی احیاهای موفق، شروع سریع اقدامات احیا است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: