تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۱ کد مطلب 109824

قیمت انواع محصولات ایران خودرو از کارخانه تا بازار +جدول

بررسی قیمت محصولات دنا، پارس، پژو ۲۰۶ و رنو تندر پیکاپ در بازار نشان از آن دارد که ارزش این محصولات روند صعودی به خود گرفته است. به گزارش مشرق، در اردیبهشت ماه سالجاری شورای رقابت رای به افزایش قیمت محصولات دو خودروساز بزرگ کشور داد که در این بین ایران خودرو از افزایش قیمت […]

بررسی قیمت محصولات دنا، پارس، پژو ۲۰۶ و رنو تندر پیکاپ در بازار نشان از آن دارد که ارزش این محصولات روند صعودی به خود گرفته است.

به گزارش مشرق، در اردیبهشت ماه سالجاری شورای رقابت رای به افزایش قیمت محصولات دو خودروساز بزرگ کشور داد که در این بین ایران خودرو از افزایش قیمت بیشتر دو خودرو خود منصرف شد، اما بررسی ها نشان می دهد که قیمت خودروهای تولیدی ایران خودرو و سایپا در بازار هرگونه روندی را تجربه کرده اند، در این بین خودروهای دنا با موتور EF7 ، پارس LX  پارس ELX، دویست و شش هاچ بک و رنو تندر پیکاپ افزایش قیمت را برای خود انتخاب کرده اند.

در هفته های گذشته قیمت ساینا، برلیانس H220 دستی و H320 دستی در بازار اعلام نشده بود که در چند روز اخیر برای این محصولات در بازار قیمت اعلام شده است که به ترتیب قیمت اعلامی این محصولات در بازار ۲۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ۳۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و ۴۷ میلیون تومان است.

قیمت انواع محصولات ایران خودرو از کارخانه تا بازار +جدول

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: