تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۰ کد مطلب 109836

عرضه ۳قرآن مغلوط در نمایشگاه کتاب

معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن از عرضه ۳ جلد قرآن مغلوط در نمایشگاه بین‌المللی کتاب خبر داد و گفت: در صورت مشاهده تخلف و توزیع قرآن‌های بدون مجوز به ویژه در نمایشگاه بین‌المللی قرآن با ناشران متخلف برخورد می‌کنیم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، احمد زرنگار معاون نظارت بر چاپ و […]

معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن از عرضه ۳ جلد قرآن مغلوط در نمایشگاه بین‌المللی کتاب خبر داد و گفت: در صورت مشاهده تخلف و توزیع قرآن‌های بدون مجوز به ویژه در نمایشگاه بین‌المللی قرآن با ناشران متخلف برخورد می‌کنیم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، احمد زرنگار معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس با اشاره به کاهش تخلفات در زمینه توزیع قرآن‌ها مغلوط و بدون مجوز در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، اظهار داشت: امسال تیم‌های اعزامی به نمایشگاه بین‌المللی کتاب با دقت به بررسی قرآن‌های عرضه شده در این نمایشگاه پرداختند که پس از ارزیابی گزارشی از وجود ۳ جلد قرآن مغلوط را ارائه دادند.

وی با بیان اینکه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب امسال ۳ جلد قرآن مغلوط در نمایشگاه توزیع شد، افزود: پس از ارائه گزارش موضوع را بررسی و این قرآن‌ها را جمع‌آوری کردیم البته ناشران متخلف نیز مدعی بودند که از این مشکل اطلاعی نداشته‌اند که پس از بررسی پرونده آن‌ها متوجه شدیم که این تخلف سهوی بوده است.

زرنگار با اشاره به اینکه قرآن‌های مغلوط عرضه شده در نمایشگاه بین‌المللی کتاب امسال برای دو ناشر بود، گفت: پس از جمع‌آوری این قرآن‌ها، موضوع را به مسئولان وزارت ارشاد گفتیم تا آن‌ها نیز پیگیری کنند؛ سازمان دارالقرآن هم از ناشران تعهد می‌گیرد و در سابقه کاری آن‌ها این تخلفات را درج می‌‌کند.

وی درباه تمهیدات سازمان دارالقرآن برای عدم تکرار تخلفات در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، خاطر نشان کرد: برای جلوگیری از عرضه قرآن‌های مغلوط یا بدون مجوز تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم و از همین‌جا به ناشران می‌گوییم که در صورت مشاهده تخلف در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با آن‌ها برخورد جدی می‌کنیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: