تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۲ کد مطلب 109868

ایجاد گودال ۵ متری در خیابان مولوی

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور فاتب از ایجاد گودال ۵ متری در خیابان مولوی، ترافیک سنگین و در ادامه ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در این محدوده خبر داد. به گزارش مشرق، سرهنگ مراد مرادی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور فاتب با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در محدوده خیابان مولوی به سمت غرب نرسیده به […]

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور فاتب از ایجاد گودال ۵ متری در خیابان مولوی، ترافیک سنگین و در ادامه ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در این محدوده خبر داد.

به گزارش مشرق، سرهنگ مراد مرادی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور فاتب با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در محدوده خیابان مولوی به سمت غرب نرسیده به میدان محمدیه گودال بزرگی به عمق بیش از ۵ متر ایجاد شده است.
 
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور فاتب با بیان این مطلب که از ساعت ۸ صبح  امروز کلیه عوامل پلیس راهور، امدادی و شهرداری در موقعیت حضور دارند اعلام کرد: خوشبختانه این حادثه هیچ خسارت مالی و جانی نداشته است.
 
سرهنگ مرادی وضعیت ترافیک در ا ین محدوده را سنگین عنوان و تصریح کرد: پلیس از چهارراه مولوی به میدان محمدیه و بالعکس ممنوعیت تردد وسایل نقلیه را  اعمال کرده است.
 
وی به رانندگانی که در محدوده هسته مرکزی شهر در تردد هستند توصیه کرد که صبر و متانت به خرج دهند.
 
اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: