تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۰ کد مطلب 109870

قابلیت های عجیب آیینه های سامسونگ در سئول + تصاویر

در نمایشگر آینه های جدید سامسونگ اطلاعات جامعی در خصوص رنگ ها و مدل های مختلف مو به نمایش در می آید که مشتریان می توانند یکی از آن ها را انتخاب کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران، سامسونگ آیینه‌های دیجیتال و شفافی را در آرایشگاهی در شهر سئول کره جنوبی […]

در نمایشگر آینه های جدید سامسونگ اطلاعات جامعی در خصوص رنگ ها و مدل های مختلف مو به نمایش در می آید که مشتریان می توانند یکی از آن ها را انتخاب کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران، سامسونگ آیینه‌های دیجیتال و شفافی را در آرایشگاهی در شهر سئول کره جنوبی نصب کرده است. این آیینه‌های ۵۵ اینچی انواع مدل‌های کوتاهی مو را به نمایش در می‌آورند. حتی رنگ، مدل و اطلاعات بیشتر درباره مو را نمایش می دهند تا مشتری آسان‌تر دست به انتخاب زند.

مزیت این آینه ها در برابر آینه های معمولی این است که در نمایشگر خود اطلاعات جامعی در خصوص رنگ ها و مدل های مختلف مو به نمایش در می آید که مشتریان می توانند بسته به نیاز و سلیقه خود، یکی از آن ها را انتخاب کنند.زمانی که نمایش اطلاعات به پایان رسید، تمامی اطلاعات از روی نمایشگر محو و به یک آینه معمولی تبدیل می شود. 

قابلیت های عجیب آیینه های سامسونگ در سئول+تصاویر
آیینه های سامسونگ

سامسونگ در نظر دارد تا دستاورد جدید مهندسان خود را به کسب و کارهای فعال در حوزه های مد، طراحی داخلی و برخی خرده فروشان در سه ماهه سوم سال میلادی جاری عرضه کند. اگرچه تا به امروز، شاهد رونمایی از نمایشگرهای آینه ای متعددی بوده ایم، اما پنل های OLED که سامسونگ از آن ها در نمایشگرهای آینه ای خود استفاده کرده است، می تواند اطلاعات را از زوایای مختلف و با کنتراست بهتری نمایش دهد.

آیینه های سامسونگ

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: