تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۲ کد مطلب 109919

«رسوایی۲» از مرز یک میلیارد تومان عبور کرد/ فیلم‌های «ده نمکی» همچنان پرمخاطب

سه‌فیلم که در اکران نوروزی به نمایش درآمدند همچنان مورد توجه مخاطبان هستند و در فیلم‌های اکران دوم نوروز «رسوایی۲» گوی سبقت را از دیگر فیلم‌های این گروه ربوده است.

به گزراش میدان  ۷۲ در هفته آخر فیلم‌های اکران نوروزی براساس آئین نامه شورای صنفی نمایش قرار گرفتیم در این میان سه فیلم «پنجاه کیلو آلبالو»، «بادیگارد» و «ابد و یک روز» مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و در این میان «رسوایی ۲» تنها فیلم در اکران دوم نوروزی است که توانست در میان فیلم های این اکران مورد توجه قرار گیرند.

فروش «مرگ ماهی» در تهران به فروش ۳۰۰ میلیون تومان دست یافته است.

فیلم «من سالوادور نیستم» تاکنون به فروش ۱۵ میلیارد و۳۰۰ میلیون تومان دست یافته است و در تهران در سینما کورش مورد اقبال مخاطب قرار گرفته است. فیلم «کفش هایم کو» نیز تاکنون ۷۳۰ میلیون تومان دست یافته است.

فیلم سینمایی «ابد و یک روز» در تهران ۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان دست یافت . فیلم پس از ۶۴ روز نمایش به فروش ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان رسید.

فیلم «بادیگارد» در تهران به ۴ میلیارد و ۲۷۰  میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان دست یافته است و تاکنون به فروش ۶ میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان رسیده است.  این فیلم در تهران ۱۵ سالن سینما در اختیار دارد.

قطبی درباره فروش فیلم «رسوایی ۲» توضیح داد: این فیلم پس از ۱۶ روز نمایش در تهران به فروش ۷۶۰ میلیون تومان رسیده است . نمایش فیلم در شهرستان ظرف یک هفته آغاز شده و به فروش ۲۵۰ میلیون تومان نایل شده و در کل به فروش   تاکنون به فروش ۹۱۰ میلیون تومان دست یافته . با توجه به فروش امشب پیش بینی می شود فیلم به فروش ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان تا پایان امشب دست یابد.

فیلم یک دزدی عاشقانه در تهران ۳۸۵ میلیون تومان فروش داشت که  ۲۴ سالن سینما در تهران در اختیار دارد و در شهرستان به تازگی اکران آن آغاز شده و در کل به فروش ۴۱۰ میلیون تومان دست یافته است.

فروش فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» در تهران به فروش ۷ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۵ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان دست یافته است و در کل فروش فیلم به ۱۲ میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان دست یافته است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: