تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۴ کد مطلب 109972

زمان و ضوابط ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت‌نام برای آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۵ از روز سه شنبه ۱۱ خرداد آغاز می‌شود. به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ روز […]

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت‌نام برای آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۵ از روز سه شنبه ۱۱ خرداد آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ روز دوشنبه ۱۰ خرداد بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد.

وی افزود: ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ منحصراً از طریق سایت سازمان سنجش از روز سه شنبه ۱۱ خرداد آغاز می‌شود و در روز ۱۸ خرداد پایان می‌پذیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: دفترچه راهنمای ثبت‌نام در این آزمون همزمان با آغاز فرآیند ثبت‌نام و در روز سه شنبه ۱۱ خرداد بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد همچنین پذیرش در برخی از رشته‌ها براساس سوابق تحصیلی است.

توکلی ادامه داد: آزمون رشته‌هایی که پذیرش در آنها از طریق آزمون صورت می‌گیرد در بعدازظهر روز جمعه ۲۲ مردادسال ۹۵ برگزار خواهد شد و درصبح همان روز آزمون کاردانی برگزار می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: