تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۳ کد مطلب 109983

اعلام شرایط دریافت دفترچه درمانی المثنی

سازمان تامین اجتماعی، شرایط دریافت دفترچه درمانی المثنی را اعلام کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از نسیم، در مواقعی که به هر دلیلی دفترچه درمانی بیمه شده و مستمری بگیر (اصلی/ تبعی) مفقود شود، می تواند با مراجعه به شعبه مربوطه و ارائه مدارک ذیل نسبت به درخواست دفترچه المثنی اقدام کند. تکمیل […]

سازمان تامین اجتماعی، شرایط دریافت دفترچه درمانی المثنی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از نسیم، در مواقعی که به هر دلیلی دفترچه درمانی بیمه شده و مستمری بگیر (اصلی/ تبعی) مفقود شود، می تواند با مراجعه به شعبه مربوطه و ارائه مدارک ذیل نسبت به درخواست دفترچه المثنی اقدام کند.

تکمیل فرم درخواست صدور دفترچه المثنی دریافت فایل فرم درخواست صدور دفترچه المثنی، ارائه برگ پرداخت جریمه دفترچه المثنی (مرتبه اول معادل ۵٠ درصد حداقل دستمزد روزانه و مرتبه دوم و به بعد معادل یک روز حداقل دستمزد روزانه همان سال)، توضیح اینکه در صورتیکه دفترچه درمانی بر اثر حوادث قهری و غیرمترقبه و یا سرقت (به استناد گزارش نیروی انتظامی) مفقود شده باشد نیازی به پرداخت جریمه دفترچه المثنی نیست، یک قطعه عکس جدید ۴*٣ و مدارک هویتی (شناسنامه یا کارت ملی) مدارک مورد نیاز برای دریافت دفترچه بیمه المثنی است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: