تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۰ کد مطلب 110009

رضایت ۷۹ درصدی ائمه جمعه از "رسوایی۲"

در اکران خصوصی که ۴۰۰نفر از ائمه جمعه سراسر کشور حضور داشتند، برگه‌های نظرسنجی نیز توزیع شد که بر این اساس ۷۹درصد ائمه جمعه رای «عالی»، ۱۸درصد رای «متوسط» و ۳درصد رای «ضعیف» به فیلم دادند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس،  فیلم سینمایی «رسوایی ۲» جدیدترین ساخته مسعود ده‌نمکی ویژه ائمه جمعه […]

در اکران خصوصی که ۴۰۰نفر از ائمه جمعه سراسر کشور حضور داشتند، برگه‌های نظرسنجی نیز توزیع شد که بر این اساس ۷۹درصد ائمه جمعه رای «عالی»، ۱۸درصد رای «متوسط» و ۳درصد رای «ضعیف» به فیلم دادند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس،  فیلم سینمایی «رسوایی ۲» جدیدترین ساخته مسعود ده‌نمکی ویژه ائمه جمعه سراسر کشور اکران شد.

ائمه جمعه برای کنگره ای در تهران گردهم آمدند و پس از اتمام همایش به دیدن «رسوایی ۲» نشستند در این اکران خصوصی که  ۴۰۰ نفر از ائمه جمعه سراسر کشور حضور داشتند، برگه‌های نظرسنجی نیز توزیع شد که بر این اساس ۷۹ درصد ائمه جمعه رای «عالی»، ۱۸ درصد رای «متوسط» و ۳ درصد رای «ضعیف» به فیلم دادند.

پیش از نیز نخبگان، مسئولان کشور در نظرسنجی فیلم جدید ده‌نمکی شرکت کردند و بیش از ۷۰ درصد آن‌‌ها رای عالی به فیلم دادند.

این در حالی است که با وجود تعداد سالن‌های کم و تبلیغات محدود تلویزیونی و بدون استفاده  از تبلیغات شهری، فروش «رسوایی ۲» در دو هفته ابتدایی اکران از مرز یک میلیارد تومان گذشته است.

اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، فخرالدین صدیق‌شریف، مهران رجبی، سحر قریشی، امیر نوری، رامین راستاد، اسماعیل‌ خلج، عباس محبوب، ابوالفضل همراه، مختار سائقی، امین ایمانی، مجید شهریاری، فریبا ترکاشوند، غزل عبدی، ژاله درستکار، سیدمحسن خرم‌دره، سیامک اشعریون، ملیکا شعبان، سام مؤذنی، علیرضا تابان، قدیر شهریاری و هومن ستوده بازیگران این فیلم هستند.

درخلاصه داستان این فیلم آمده است:

«تا خدا تکانتان نداده به خودتان تکانی بدهید.» این جمله‌ای است که حاج یوسف، پیرمرد زاهد وارسته خطاب به مردم ومسئولین شهری می‌گوید که گرفتار رذایل اخلاقی و اجتماعی شده‌اند. در پی هشدار حاج یوسف  شایعه نزول عن‌قریب بلا و عذاب الهی آرامش شهر را به هم می‌ریزد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: