تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۶ کد مطلب 110016

چه‌کسانی درمقابل امام زمان خواهند ایستاد؟!

در روایات آمده که گروهی از کافران به مهدی موعود(عج) ایمان می آورند در حالیکه گروهی از شیعیان در مقابل او خواهند ایستاد؟! چه گروهی از شیعیان؟! به گزارش پایگاه ۵۹۸، دکتر وحید یامین پور در کنال تلگرامی خود نوشت: در روایات شیعه و غیر شیعه، مسلمان و غیر مسلمان آمده که «شام» و جنگ […]

در روایات آمده که گروهی از کافران به مهدی موعود(عج) ایمان می آورند در حالیکه گروهی از شیعیان در مقابل او خواهند ایستاد؟! چه گروهی از شیعیان؟!

به گزارش پایگاه ۵۹۸، دکتر وحید یامین پور در کنال تلگرامی خود نوشت: در روایات شیعه و غیر شیعه، مسلمان و غیر مسلمان آمده که «شام» و جنگ بزرگ آن مقدمه ی ورود به تاریخ ظهور است. نمی دانم جنگ بزرگی که در سالهای اخیر در سوریه جریان دارد همان جنگ بزرگ آخرالزمان است یا نه؛ ولی یک چیز روشن است و آن اینکه هم اکنون هم در همین جنگ، جهان به دو جبهه ی سفیانی و یارانش از طرفی و خراسانی و یارانش از طرف دیگر تقسیم شده. همین امروز هم می توان تشخیص داد اگر فردا امام زمان ظهور کند چه کسانی در کدام جبهه می ایستند، در سمت شمال یا در سمت یمین. 

ظهور مقدماتی دارد؛ و افضل اعمال هم که انتظار فرج است به معنای مقدمه سازی برای ظهور است.  بی شک یکی از مهمترین مقدمات ظهور، تلاش برای ایجاد کفر به طاغوت و سفیانی ها و فاصله گذاری با آنهاست. آنها که برخلاف این جریان بدنبال ایجاد اعتماد به طاغوت و سفیانی و نزدیک کردن مواضع شان به آنها هستند اکنون در برابر مقدمه ظهور امام ایستاده اند و فردا در مقابل خود امام خواهند ایستاد. در روایات آمده که گروهی از کافران به مهدی موعود(عج) ایمان می آورند در حالیکه گروهی از شیعیان در مقابل او خواهند ایستاد؟! چه گروهی از شیعیان؟!

با این مقدمه پاسخ این سوال هم روشن است.   

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: