تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۹ کد مطلب 110031

فغانی: همه قول دادند اما هاشمی عمل کرد

داور بین‌المللی کشورمان گفت: از کیومرث هاشمی تشکر می‌کنم در حالی‌که خیلی‌ها به ما وعده می‌دادند طی چهار روز سیستم رادیویی جدید برای ما فراهم کرد. به گزارش مشرق، علیرضا فغانی در خصوص دیدار با کیومرث هاشمی و شاهرخ شهنازی رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: با لطفی که آقایان هاشمی و شهنازی به […]

داور بین‌المللی کشورمان گفت: از کیومرث هاشمی تشکر می‌کنم در حالی‌که خیلی‌ها به ما وعده می‌دادند طی چهار روز سیستم رادیویی جدید برای ما فراهم کرد.

به گزارش مشرق، علیرضا فغانی در خصوص دیدار با کیومرث هاشمی و شاهرخ شهنازی رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: با لطفی که آقایان هاشمی و شهنازی به ما داشتند، هر ۱۱ داور ایرانی که در رشته‌های مختلف ورزشی در المپیک ۲۰۱۶ حضور دارند، طی جلسه‌ای با رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک شرکت کردیم و موارد مختلفی مطرح شد.

وی ادامه داد: در این نشست صمیمانه همه داوران با مدیران ارشد کمیته ملی المپیک صحبت کردند و به نوعی درد و دل‌های خود را با این آقایان درمیان گذاشتند. ما سه داور فوتبال حاضر ر المپیک هم گفتیم که سیستم رادیویی فرسوده‌ای داریم که آقای هاشمی طی چهار روز هزینه خرید سیستم رادیویی جدید را به ما داد و خوشبختانه این سیستم رادیویی به‌دست ما رسیده است.

داور بین‌المللی کشورمان خاطرنشان کرد: سیستم رادیویی قبلی ما کهنه و فرسوده بود که با همکاری و تلاش آقای هاشمی سیستم جدید و مدرنی به‌دست ما رسید. همچنین در این جلسه مقرر شد تمام امکاناتی که مربیان و ورزشکاران حاضر در المپیک از آن بهره می‌برند در اختیار ۱۱ داور ایرانی هم قرار بگیرد که بابت این موضوع هم از آقایان هاشمی و شهنازی تشکر می‌کنیم.

فغانی تصریح کرد: از طرف خودم و سایر همکارانم در آقای هاشمی تشکر ویژه‌ای دارم که در حالی‌که خیلی‌ها فقط به ما قول می‌دادند، اما خیلی زود این مسئله را برای ما فراهم کرد و می‌توانیم از این سیستم جدید و مدرن استفاده کنیم. امیدوارم عملکرد خوبی در رقابت‌های المپیک داشته باشیم و ورزشکاران ایرانی هم با حمایت‌های خوبی که کمیته ملی المپیک از آنها انجام داده، عملکرد درخشانی را در المپیک ۲۰۱۶ از خود به‌جای بگذارند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: