تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۷ کد مطلب 110040

کمپین هواداران استقلال در اعتراض به جذب دو بازیکن پرسپولیسی

هواداران استقلال مخالف حضور بازیکنانی در این تیم هستند که سابقه بازی در پرسپولیس را دارند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، این روزها شایعات زیادی پیرامون حضور بازیکنان سابق پرسپولیس در استقلال شنیده می‌شود. حتی گفته شده مسئولان باشگاه استقلال با محمدرضا خلعتبری به توافق رسیده و با سید جلال حسینی در حال مذاکره هستند. […]

هواداران استقلال مخالف حضور بازیکنانی در این تیم هستند که سابقه بازی در پرسپولیس را دارند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، این روزها شایعات زیادی پیرامون حضور بازیکنان سابق پرسپولیس در استقلال شنیده می‌شود. حتی گفته شده مسئولان باشگاه استقلال با محمدرضا خلعتبری به توافق رسیده و با سید جلال حسینی در حال مذاکره هستند.

 

نکته جالب اینجاست که هواداران استقلال با تشکیل کمپین در صفحات مجازی نسبت به جذب این بازیکنان واکنش نشان داده و اعلام کردند دیگر نیازی به حضور بازیکنان پرسپولیسی در استقلال نیست.

 

حضور بازیکنانی چون مرحوم مهرداد اولادی، علی علیزاده، علی انصاریان و عملکرد آنها و همچنین اظهارنظرهایی که بعد از جدایی از استقلال مبنی بر پرسپولیسی بودنشان انجام دادند باعث شده تا هواداران استقلال نسبت به این موضوع گارد بگیرند.

 

مدیران استقلال البته تاکید کرده اند مذاکراتی با این دو بازیکن انجام نداده اند اما معمولا تایید یا تکذیب اینگونه اخبار از سوی باشگاه ها زیاد ملاک نیست همانطور که قرمزها منکر هر گونه مذاکره با علیرضا بیرانوند شدند و بلافاصله هم خبر قرارداد وی با پرسپولیس منتشر شد!

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: