تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۴ کد مطلب 110048

دو خرید جدید استقلال که قطعا به آبی ها پیوسته اند

مذاکرات با دو بازیکن سپاهان توسط باشگاه استقلال به توافق ختم شده است و قرار است پس از فینال حذفی آن را رسانه ای کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیوز، استقلالی ها عملا وارد بازار نقل و انتقالات شده اند، اما قرار است چراغ خاموش این کار را بکنند. این امری […]

مذاکرات با دو بازیکن سپاهان توسط باشگاه استقلال به توافق ختم شده است و قرار است پس از فینال حذفی آن را رسانه ای کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیوز، استقلالی ها عملا وارد بازار نقل و انتقالات شده اند، اما قرار است چراغ خاموش این کار را بکنند. این امری بسیار طبیعی و کاملا بدیهی است.

 

به هر حال باشگاه بزرگی مثل استقلال نباید از نقل و انتقالات غافل باشد و از این غافله عقب بماند، هر چند مهم ترین بازی فصل آنها در پیش رو باشد.

 

در این که برخی از مسئولین باشگاه استقلال (حالا بماند که با نظر کدام مربی) با وریا غفوری و محمدرضا خلعتبری دو بازیکن خوب تیم سپاهان هم مذاکراتی (یکی در کردان کرج و دیگری در منزل یکی از بازیکنان تیم) انجام داده اند هم تردیدی نیست.

 

اما چرا منابع خبری منتسب به باشگاه استقلال این اخبار را تکذیب می کنند، کاملا مشخص است که به دلیل در پیش رو داشتن فینال جام حذفی، مسئولین استقلال باید اخبار نقل و انتقالاتی شان را تکذیب کنند.

 

بد نیست بدانید که حتی به خود غفوری و خلعتبری نیز گفته شده که یا اصلا در این خصوص صحبت نکنند و یا در صورتی که ناچار به صحبت کردن شدند، این اخبار را تکذیب کنند تا بعد از فینال جام حذفی آبی ها رسما کار نقل و انتقالاتی شان را آغاز کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: