تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۳ کد مطلب 110052

مهدی طارمی با قراردادی سه ساله در راه اسپانیا

مقصد بعدی مهدی طارمی به طور قطعی مشخص خواهد شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش۳، مسولان تیم اسپانیایی Leganes از نزدیک نظاره گر دربی اخیر بودند. مسابقه ای که در آن مهدی طارمی دو گل زد. یک پاس گل داد و البته یک ضربه پنالتی هم از دست داد. تیم Leganes هم […]

مقصد بعدی مهدی طارمی به طور قطعی مشخص خواهد شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش۳، مسولان تیم اسپانیایی Leganes از نزدیک نظاره گر دربی اخیر بودند. مسابقه ای که در آن مهدی طارمی دو گل زد. یک پاس گل داد و البته یک ضربه پنالتی هم از دست داد.

تیم Leganes هم اکنون صدرنشین لیگ یک اسپانیا است. با ۶۸ امتیاز از ۳۸ بازی. در لیگی که ۲۲ تیم در آن حضور دارند و تیم ها ۴۲ بازی انجام خواهند داد. این تیم ۴ بازی دیگر پیش رو دارد که آخرین بازی آن ۱۶ خرداد خواهد بود.

گفته می شود بر اساس توافق حاصله میان مدیر برنامه مهدی طارمی و هم چنین باشگاه  Leganes قرارداد طرفین سه ساله خواهد بود. البته این قرارداد به شرطی منعقد می شود که تیم Leganes به لیگ برتر یا همان لالیگا صعود کند.

گفتنی است به زودی و با پایان بازی ها دعوتنامه مهدی طارمی به سفارت اسپانیا در تهران ارسال می شود و این بازیکن با مراجعه به سفارت و اخذ ویزا راهی اسپانیا می شود تا قرارداد خود را نهایی کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: